iPhone SE 2020 vs Huawei P30

iPhone SE'nin A13 işlemcisi ve 3GB Ram'i yeterli değil mi sizce? Ayrıca bi klişe olacak sanırım (doğrulundan emin değilim) "iPhone'un 5-6MP ön kamerası, android telefonların 20MP ön kameralarından iyidir veya iphone'un 1GB rami android'in 3GB RAM'inden iyidir." vs. şeyler duymuştum bu konu hakkında ne dersiniz?
Öncelikle Apple ekrandan kısıp işlemciye vermiş ki bu sala... Neyse. Android telefonlar artık fotoğraf konusunda daha iyi. Videoları kötü. Apple tarafında 3GB RAM'e 5000TL veriyorsunuz. Android tarafında 8GB RAM'e 5000TL veriyorsunuz. Bu da durumu eşitliyor.

Ayrıca aşağıdaki kısma da bakmanızı öneririm.
Kısaca özetleyebilirim. 2020 yılında 16:9 en boy oranında HD ve IPS ekrana sahip bir telefona, ayrıca bu telefon özellik ve tasarım fakiri, 5000TL verilir mi?

Ama SE antutu puanlaması diğer iPhone serilerine kıyasla cidden iyi.

Güncel bir cihaz iyi olabilir ama 5 bin TL'ye mi Note 10 gibi bir cihaz dururken ne bileyim SE almak saçmalık. Ha ben kafede oturup masamın üstüne telefonumu koyacağım elmamı göstereceğim dersen orası başka tabii. 🙂
Bende mi Note 10 modeline geçmeyi düşünüyorum😁

Xiaomi gerçekten iyi arayüzleri bir tık düzeltsinler bir sorunları yok.

Güncel bir cihaz iyi olabilir ama 5 bin TL'ye mi Note 10 gibi bir cihaz dururken ne bileyim SE almak saçmalık. Ha ben kafede oturup masamın üstüne telefonumu koyacağım elmamı göstereceğim dersen orası başka tabii. 🙂
Hocam bence kafede oturup Mi Note 10’un arkadaki 5 kamerasını koyarsanız daha şık durur😁
Xiaomi gerçekten iyi arayüzleri bir tık düzeltsinler bir sorunları yok.
Bundan önce Redmi Note 7 kullanıyordum (1 yıl kullandım) bir sıkıntısı yoktu.

Hocam bence kafede oturup mi Note 10’un arkadaki 5 kamerasını koyarsanız daha şık durur😁

Kendi çevremdeki insanlardan biliyorum acınası bir haldeler. AVM'de çalışıyorum mağazalar gece çalışması yapmak için benden izin formu dolduruyorlar. Adam doldurmaya geldi telefonla bir işi yok inanır mısın dostum iPhone 11 Pro almış telefonunu cebinden çıkardı koydu önüme bir de ters çevirdi elmacık gözüksün diye o gün ne gülmüştüm ne s.lak insanlar var Allah akıl fikir versin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı