iPhone SE 2020 vs Huawei P30

Kendi çevremdeki insanlardan biliyorum acınası bir haldeler. AVM'de çalışıyorum mağazalar gece çalışması yapmak için benden izin formu dolduruyorlar. Adam doldurmaya geldi telefonla bir işi yok inanır mısın dostum iPhone 11 Pro almış telefonunu cebinden çıkardı koydu önüme bir de ters çevirdi elmacık gözüksün diye o gün ne gülmüştüm ne s.lak insanlar var Allah akıl fikir versin.
Para yanlış insanlarda...

Kendi çevremdeki insanlardan biliyorum acınası bir haldeler. AVM'de çalışıyorum mağazalar gece çalışması yapmak için benden izin formu dolduruyorlar. Adam doldurmaya geldi telefonla bir işi yok inanır mısın dostum iPhone 11 Pro almış telefonunu cebinden çıkardı koydu önüme bir de ters çevirdi elmacık gözüksün diye o gün ne gülmüştüm ne s.lak insanlar var Allah akıl fikir versin.
Katılıyorum hocam, o paraları sırf alamayan insanlara hava atmak için veriyorlar, bende zamanında (o zamanlar yaşım 14’tü) babamdan hep iPhone isterdim (çocukluk hevesi işte) babamda sağ olsun iPhone X almıştı, şimdi kullanıyorum (sadece olduğu için) bir daha da iPhone almam hevesimi aldım bitti, gereksiz pahalılar.
Size mesaj atamadım, forumda yeniyim bana yazabilir misiniz özelden?
Valla bende nereden özel atılacağını bilmiyorum, bilen varsa yazabilir mi?
Acınacak haldeyim bi el atın da yardımcı olayım arkadaşa😁

Genelde öyle deniliyor ama IPS ekranlara göre şarj tüketimi bir tık fazla diyebilirim. Bunları da geçtik insanların Apple Apple diye tutturmasına gıcık oluyorum ya canım kardeşim Apple iyidir hoştur stabil çalışan bir işletim sistemi var okey ama özellik açısından affedersiniz bir b. K vaadetmiyor. Forumdaki insanlara lafım yok teknik özellikler açısından bilgililer anlıyorlar ama ülkenin geneli Apple çok iyi hocam ya Apple şöyle sorsan cihazın özellikleri şeyini bilmez sırf marka diye gösteriş niyetine kullanıyorlar. Sen bir cihaza işletim sistemi ve markası içinmi 5 bin TL veriyorsun özelliklerine bakarız hak ediyorsa alırız. SE modelinin fiyat bandındaki rakip cihazlarının özelliklerine bakın bir de SE modelinin özelliklerine bakın anlıcaksınız. şimdi biri çıkar Apple Android cihazlara göre daha uzun ömürlü vırt zırt sadece gülüyorum.

Apple'nin sadece Mac'ine para veririm. Ki günümüz döviz kurlarına göre asgari ücretle çalışan insan nasıl alacak!. ama asgari ücretle çalışıp iPhone alan insan var. Şaşırmamak elde değil.

Apple'nin sadece Mac'ine para veririm. Ki günümüz döviz kurlarına göre asgari ücretle çalışan insan nasıl alacak! Ama asgari ücretle çalışıp iPhone alan insan var. Şaşırmamak elde değil.

Ceza yemem inşallah aptallıktan başka bir şey değil.😤
Mi Note 10 tabii ki, ben X kullanıyorum mi Note 10’a geçeceğim sorduğun soruya bak😁

Cevap gelmedi?

Bunu insanlara sormana gerek yok ki yaz Google amcaya özellikleri karşılaştır zaten direkt mi Note 10 alıcan.

iPhone SE 2020. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Sorusu olan varsa alabilirim.
1-A13 performansı ile telefon uçuyor mu?
2-Hoparlör sizce nasıl? (iphone 11 pro maxte bir müzik dinleyip büyülenmiştim)
3-Pubg ve asphalt 8 gibi oyunları denediniz mi?
4-Isınma hakkında ne söylersiniz?
5-Şarj hakkında ne söylersiniz?
6- jbl veya airpods gibi bluetooth kulaklık kullanıyorsanız bağlanma süresi nasıl?
şimdiden çok teşekkür ederim.

1-A13 performansı ile telefon uçuyor mu?
2-Hoparlör sizce nasıl? (iphone 11 pro maxte bir müzik dinleyip büyülenmiştim)
3-Pubg ve asphalt 8 gibi oyunları denediniz mi?
4-Isınma hakkında ne söylersiniz?
5-Şarj hakkında ne söylersiniz?
6- jbl veya airpods gibi bluetooth kulaklık kullanıyorsanız bağlanma süresi nasıl?
şimdiden çok teşekkür ederim.
1-A13’ü çok abarttınız, uçsa bile ne olacak.
2-Sizde iPhone hayranlığı var diğer telefonların iPhone’un hoparlöründen geri kalır yanı yok.
3-PUBG telefonu sömüren bir oyun kesinlikle oynamamanızı tavsiye etmem bataryayı öldürüyor, pil sağlığını düşürebilir.
4-X çok ısınmıyor ama yine de biraz ısınması var, PUBG oynarsanız ciddi anlamada tüm telefonlar ısınıyor, Asphalt 8 hakkında bir şey söyleyemem.
5-X’te yanlış hatırlamıyorsam 2615 mAh batarya var ama Android’in 4000 mAh denk, tek artı yönüdür😁
6-Ara sıra Bluetooth kulaklık bağlıyorum Android ile aynı sürede bağlanıyor😁

Geri
Yukarı