iPhone SE 3 vs S22

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 80
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
19000 TL
Bu sene SE 3'e geçmeden 6S kullanıyordum ve çoğu Android'den daha iyi olduğuna eminim.
Kendim iPhone 11 kullanıyorum. Ondan önce 6S Plus kullanıyordum. Güncel bir samsung telefonu olan arkadaşıma göre telefonum çok daha stabil çalışıyordu adeta akıyordu telefon. Tek eksiği donanımsal olarak kamerasının, ekranının kötü olmasıydı yeni cihazlara göre. Bir zahmette olsun o kadar 2015'de çıkmış yani telefon.

SE 3 almak acayip saçma bence, onun yerine Iphone 11 128 alabilirsiniz.
İphone se 3. Nesilin antiti puanı ve işlemci gücü daha yüksek. Yani seni daha uzun yıllar götürebilecek bir telefon. Ama büyük ekran ve kamera takıntınız varsa iphone 12 alın.

Kendim iPhone 11 kullanıyorum. Ondan önce 6S Plus kullanıyordum. Güncel bir samsung telefonu olan arkadaşıma göre telefonum çok daha stabil çalışıyordu adeta akıyordu telefon. Tek eksiği donanımsal olarak kamerasının, ekranının kötü olmasıydı yeni cihazlara göre. Bir zahmette olsun o kadar 2015'de çıkmış yani telefon.
Aynen fakat bir arkadaş İOS kullanılamaz hale geliyor yazmışta ona güldüm baya.

Ben iphone 12 de kullamdım şuan s10 kullanıyorum.

Tercihim iphone se ve s22 arasında s22 olurdu sebebi ekran mükemmel ötesi ve cihaz şık. Kamera yeterli aşırı sosyalmedyaci falan değilim.

Kendim ve ailem iOS kullandı kasıtlı eskitme bariz görülüyor ve fark ediliyor firma kendisi zaten kabul etti kasıtlı eskitme yaptığını telefon 5 yıl stabil çalışıyor zannediyorsunuz herhalde.

Fransa'da yok sadece kasıtlı yavaşlatma yavaşlatılmış hali bile Android'lerden 10 kat daha iyi.

Kendim ve ailem iOS kullandı kasıtlı eskitme bariz görülüyor ve fark ediliyor firma kendisi zaten kabul etti kasıtlı eskitme yaptığını telefon 5 yıl stabil çalışıyor zannediyorsunuz herhalde.
Bu dediğiniz 4 yıl önceydi nerdeyse. Yeni iOS'larda öyle bir şey yok. Kasıtlı eskitme yapacak olsalar 2015'de çıkan telefona yıllarca güncelleme desteği sunmazlardı. Güncelleme yapmıyorum derlerdi. Adamlar güncelleme yapmayarak satışı arttırmak yerine güncelleme desteği vermeye devam ederek mi planlı eskitme yaptılar diyorsunuz?

Yazılım olarak kesinlikle SE 3 ama diğer donanım kasa tasarım yönünden S22 IOS'un iyi yanı hızlı çalışması ve animasyonları şık olduğu için kullanıcıyı kendine çekmesi.

Fransa'da yok sadece kasıtlı yavaşlatma yavaşlatılmış hali bile Android'lerden 10 kat daha iyi.

Yavaşlatma olsa bile telefonda en ufak bir donma olmuyor. Android'leri kasıtlı yavaşlatmıyorlarda ne oluyor telefon kasmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı