iPhone SE 3 vs S22

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 80
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
19000 TL
Bu dediğiniz 4 yıl önceydi neredeyse. Yeni IOS'larda öyle bir şey yok. Kasıtlı eskitme yapacak olsalar 2015'te çıkan telefona yıllarca güncelleme desteği sunmazlardı. Güncelleme yapmıyorum derlerdi. Adamlar güncelleme yapmayarak satışı arttırmak yerine güncelleme desteği vermeye devam ederek mi planlı eskitme yaptılar diyorsunuz?

iPhone 14 modelinde kasıtlı eskitme var demiyorum zaten arkadaşın bahsettiği modellere bakarsanız ne demeye çalıştığımı anlarsınız.

Yazılım olarak kesinlikle SE 3 ama diğer donanım kasa tasarım yönünden S22 IOS'un iyi yanı hızlı çalışması ve animasyonları şık olduğu için kullanıcıyı kendine çekmesi.

Bana kalsa bende SE 3 düşünüyorum tasarım filan çok önemlide degil günümün birçoğu bilgisayarda geçiyor aslında isteğim sadece performans.

Bu dediğiniz 4 yıl önceydi neredeyse. Yeni IOS'larda öyle bir şey yok. Kasıtlı eskitme yapacak olsalar 2015'te çıkan telefona yıllarca güncelleme desteği sunmazlardı. Güncelleme yapmıyorum derlerdi. Adamlar güncelleme yapmayarak satışı arttırmak yerine güncelleme desteği vermeye devam ederek mi planlı eskitme yaptılar diyorsunuz?

Bu sorun asıl Android'lerde var diğer formlarada bakabilir herkes iOS işletim sisteminin dhaa stabil olduğunu bilmiyor arkadaş cahilce Android fun boyluğu yapıyor sadece.

iPhone 14 modelinde kasıtlı eskitme var demiyorum zaten arkadaşın bahsettiği modellere bakarsanız ne demeye çalıştığımı anlarsınız.

Dostum 6S de vardı zaten fakat telefonda kasma filan en ufak bir şey yoktu 6 yıllık bir telefon olmasına rağmen git bir tane 3-4 yıl önce çıkmış Android'le karşılaştır bak bakalım hangisinin durumu daha iyi.

Fransa'da yok sadece kasıtlı yavaşlatma yavaşlatılmış hali bile Android'lerden 10 kat daha iyi.
S4 miniden s5 miniden s7 den iyidir ama her androidden iyi değil bu dediğin 2016 2018 de kaldı yavaş yavas her şey değişiyor apple bazı teknolojide androidi bile taklit etmeye başladı örnek olarak artik bazı şeylerr izin veriyor saat vs ayarlama gibi konumlandirmalar always on display gibi.

Bazı şeyi kullanıyorsunuz diye onun holiganı olmayın ikisinide kullandım.

S7 den iphone 11 geçince ekrsn berbat geldi. Ayrıca iphone x in ekranı oled iphone 11 lcd koymuşlar resmen apple dalga geçmiş.

Apple yazılımda ve video konusunda iyidir evet ama yavaş yavaş farklar kapanıyor.

Bu sorun asıl Android'lerde var diğer formlarada bakabilir herkes iOS işletim sisteminin dhaa stabil olduğunu bilmiyor arkadaş cahilce Android fun boyluğu yapıyor sadece.

Yav saçma sapan ne iOS Android tartışması yapıyorsun bana fanboy diyorsun 5 yıl önceki telefonları Android'den iyi olduğunu savunuyorsun ne demeye çalıştığım gayet net model karşılaştırması yapılır işletim sistemi değil.

Yeni cihaz demedim ki? Yeni iOS dedim. iOS 15 2015'de çıkmış olan 6S telefonumda çok sağlam çalışıyordu. Planlı eskitme yapcak olsalar güncelleme yapmazlar ve yeni bir telefon almaya iterlerdi insanları. Güncelleme desteği verdiler satışlarının düşeceklerini kabul ederek. Planlı eskitme böyle bir şey değil. Kullanıcıları yeni cihazlarını satın almaya zorlamak istiyorsan güncelleme desteği vermezsin. Çoğu andorid cihaz ve markaların yaptığı gibi.

Bana kalsa bende SE 3 düşünüyorum tasarım filan çok önemlide degil günümün birçoğu bilgisayarda geçiyor aslında isteğim sadece performans.

Ben S22 alırdım o kadar mükemmel bir telefonu SE 3 ile değiştirmek bence gereksiz şu an Apple telefonları sadece hava için kullanıyorlar bana kalırsa iPhone 14 bile S22 kadar değil bence sadece marka hevesi.

Geri
Yukarı