iPhone SE Alınır mı ?

Dayanıksız mı? Üstüne oturdum diyorum üstüne. Arka cebinize hangi Androidi koyup üstüne oturursanız oturun kırılır. Ha ekran çıktı derken, yandan biraz açılma yaptı. Bastırınca ses geliyordu çok hafif oynamayla.

Evet o söylentinin olduğu model.
Pardon o zaman ekran çıktı deyince kafam başka yerlere gitti.

Yok öyle bir söylenti vardı da o yüzden sordum. İphone SE arka kamerası iyi olsa da sanırım A5 ve A7 bu konuda daha iyi ve bu yüzden Samsung alacak gibiyim. Aklımda Zenfone 3 de var. Özellikle Türkiye'ye gelirse ZOOM modeli.

Asus'da iyidir, ZOOM modelini baya güzel yapmışlar, tasarıma değilde kameraya önem verenler için baya iyi bir telefon olmuş.

Valla küçük ekran sevdiğim halde iPhone SE modelinden vazgeçtim ön kamera ve batarya yüzünden. Apple telefonlar öyle kapitalistki 6S ve 7 modelini almak istiyorum bataryası korkutuyor, 6S plus ya da 7 plus alayım diyorum fiyatı çok tuzlu geliyor. En azından Apple, SE modelinde ön kamerayı 6S'den alsaydı şimdiye almıştım. 4 yıldır nexus 4 kullanıyorum artık kesinlikle IOS dünyasına geçmem gerekiyor lakin henüz karar vermiş değilim.

Valla küçük ekran sevdiğim halde iPhone SE modelinden vazgeçtim ön kamera ve batarya yüzünden. Apple telefonlar öyle kapitalistki 6S ve 7 modelini almak istiyorum bataryası korkutuyor, 6S plus ya da 7 plus alayım diyorum fiyatı çok tuzlu geliyor. En azından Apple, SE modelinde ön kamerayı 6S'den alsaydı şimdiye almıştım. 4 yıldır nexus 4 kullanıyorum artık kesinlikle IOS dünyasına geçmem gerekiyor lakin henüz karar vermiş değilim.
Ön kamerası kötü olabilir ama bataryası çok güzeldir. Ön kamerayı da aslında alabilirlerdi ama ön taraf iPhone 5S ile aynı olduğu için koymadılar büyük ihtimalle.

Donanım ve performans olarak gayet iyi bir telefon. Android modellerinden performans olarak daha iyi. Ekran, kamera ve batarya olarak Android rakiplerin gerisinde. Kamerası fena değil, güzel yine. Ön kamera açısal olarak çok kötü. Batarya performansı da iyi değil, küçük ekranı artık günümüz koşullarının altında, fiyatını da hak ettiğini sanmıyorum, ben almazdım şahsen. Bu boyutta bir telefonu kullanacaksan da tercih senin, seni yarı yolda bırakmaz.

Yaklaşık 2 aydır SE kullanıyorum . Arka kamerası mükemmel, ön kamerası ise gündüz güzel, düşük Işık'ta ise noise fazla olabiliyor . Genel anlamda telefon beni fazlasıyla tatmin etti . Senelerdir ilk defa bir telefonu uzun kullanırım diye düşünüyorum.

Ekleme: Batarya olarak kesinlikle güzel. Android telefonlara göre çok optimize bir tüketimi var . En kötü koşulda 8 saat ekran süresi ve 20 saat civarı bekleme alıyorum. Çoğunlukla ikinci günün ortalarında şarj ediyorum.

Uzun süredir kullanan biri olarak tavsiye ederim. 6S ile aradaki uçuk fark sadece boyuttandır ne gerek var ki o kadar para vermeye?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı