iPhone SE vs iPhone 11

Mi 10t, Android'in en utanç verici arayüzlerinden birini kullanıyor.
M51 fiyatını hak etmiyor ve ısınma sorunlu bir model değil.
iPhone cihazların fiyatlarındaki modellere bakın mesela.
S20 FE SD?

Tamam Android cihazlar iOS cihazlara göre genel olarak daha kötü ama Android de çöp değil.

Android'lere hiçbir yerde çöp dediğimi hatırlamıyorum bende Android kullanıyorum root olayları vs daha hoşuma gidiyor lakin bütçesi 11 almaya yetiyorsa arkadaşın neden gidipde 11'e rakip olamayacak S20 de SD öneriyorsunuz SD olan modeli kötü değil ama A13 bionic kadar sabit bir işlemci mi sizce M51 ben kullanmadım yorumlarını okudum ve çok fazla ısıdan şikayet eden vardı.

Güzel arkadaşım adam Android cihaz önermeyin diye ricada bulunmuş, belli ki iOS sistemine geçmek istiyor, bence de iyi yapıyor fotoğraf için istediğini belirtmiş sosyal medyayı kullanacak Android gibi bir sistemde Instagram'ların durumunu biliyorsun görüntüyü bozuyor net atmıyor IOS'taki gibi o yüzden Android Android diye tutturmanızında bir anlamı olmuyor.

Ben zorlamıyorum hocam, sadece yanlış bilgiyi düzelttim.
Hatalıyım zaten ilk başta okumadım bunu kabul ediyorum ancak Android kötü değil benim anlatmak istediğim o.

XR düşünmeyin bence hocam, kamerası SE'den de 11'den de geridedir. Ayrıca o kadar çıkmışken 600 TL daha verilip iPhone 11 almamak tamamen mantık dışıdır.

SE ve 11 arasında aman hocam SE tercih etmeyin diyebileceğim bir fark yok. Aralarındaki asıl farklar gece çekimi, ultra geniş açılı lensler ve bazen yüksek dinamik aralıklı fotolarda belli.

Gece çekimi yaparım, ultra geniş açılı lens benim çok işime yarar derseniz, telefondan ayrıca video izlerim film izlerim diyorsanız 11 tercih edin asla üzmez derim. Ama derseniz ki bunları telefondan yapmam, bana çok bataryaya da ihtiyaç yok, gece çekimi de yapmam ultra geniş açılı da benim için önemsiz derseniz tabii arta kalan parayı cebinize atıp SE alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Android'lere hiçbir yerde çöp dediğimi hatırlamıyorum bende Android kullanıyorum root olayları vs daha hoşuma gidiyor lakin bütçesi 11 almaya yetiyorsa arkadaşın neden gidipde 11'e rakip olamayacak S20 de SD öneriyorsunuz SD olan modeli kötü değil ama A13 bionic kadar sabit bir işlemci mi sizce M51 ben kullanmadım yorumlarını okudum ve çok fazla ısıdan şikayet eden vardı.

Haklısınız orada hata yaptım ancak Android kötü değil.
Konu sahibine bunu anlatmak için yazmıştım zaten.

XR düşünmeyin bence hocam, kamerası SE'den de 11'den de geridedir. Ayrıca o kadar çıkmışken 300 TL daha verilip iPhone 11 almamak tamamen mantık dışıdır.

SE ve 11 arasında aman hocam SE tercih etmeyin diyebileceğim bir fark yok. Aralarındaki asıl farklar gece çekimi, ultra geniş açılı lensler ve bazen yüksek dinamik aralıklı fotolarda belli.

Gece çekimi yaparım, ultra geniş açılı lens benim çok işime yarar derseniz, telefondan ayrıca video izlerim film izlerim diyorsanız 11 tercih edin asla üzmez derim. Ama derseniz ki bunları telefondan yapmam, bana çok bataryaya da ihtiyaç yok, gece çekimi de yapmam ultra geniş açılı da benim için önemsiz derseniz tabii arta kalan parayı cebinize atıp SE alabilirsiniz.
iPhone 11 6000 TL mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı