iPhone SE vs iPhone X

J3yRelax4

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Öncelikle selam herkese. Android telefonum bozulduğu için yeni telefon alacağım, Apple düşünüyorum fakat bütçeme uygun olarak baktığımda iPhone SE ve iPhone X karşıma çıkıyor, telefon konusunda pek bir bilgim yok. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Not: EasyCep üzerinden almayı planlıyorum.

Öncelikle selam herkese. Android telefonum bozulduğu için yeni telefon alacağım, Apple düşünüyorum fakat bütçeme uygun olarak baktığımda iPhone SE ve iPhone X karşıma çıkıyor, telefon konusunda pek bir bilgim yok. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

SE alırsanız daha çok yazılım desteği alırsınız.

Hocam ilk sorunuza cevap vermek gerekirse X bence daha iyi ama güç olarak SE daha iyi ben olsam X alırdım.
2. olarak easy cepten almayın kimse memnun değil ayrıca 2. el daha iyi olur.

iPhone SE de yazılım desteği daha uzun sürecek iPhone X son güncellemesini aldı diye biliyorum iPhone X yerine XS alabilirsen daha iyi olur EasyCep'ten ben X alacağım XS yok gösteriyor.

Ben 5-6 ay önce EasyCep'ten iPhone 7 aldım bir sorununu görmedim şahsen.

Hocam 2. el temiz orijinal parçalı almak varken neden bütün aksanları replika bir telefon alasınki adı iPhone geri kalan parçalar çakma.

O parayı öyle telefonları almak için kullanmak çöpe atmak gibi geliyor. S22 dururken onlara bakılmaz bile.

Herkes Android sevemeyebiliyor ben şahsen X i tercih ederim S22 karşısında kişiye göre değişir bu.

Hocam ilk sorunuza cevap vermek gerekirse X bence daha iyi ama güç olarak SE daha iyi ben olsam X alırdım.
2. olarak easy cepten almayın kimse memnun değil ayrıca 2. el daha iyi olur.

Yakınlarım aldı gayet memnunlar fakat herkes memnun olacak diye bir şey yok doğrudur. Tek düşüncem SE elimde küçük kalır mı düşüncesi. Ne çok büyük ne çok küçük bir şey istiyorum.

Hocam 2. el temiz orijinal parçalı almak varken neden bütün aksanları replika bir telefon alasınki adı iPhone geri kalan parçalar çakma.

Herkes Android sevemeyebiliyor ben şahsen X i tercih ederim S22 karşısında kişiye göre değişir bu.
EasyCep orijinal parça kullanıyor diye biliyorum.

Android sevmiyorsa haklısın hocam. Öncesinde Android deneyimi olan birinin IOS'ta zorlanacağını düşünerek ve fiyat olarak üst bir modeli almadığı sürece değmeyeceği için yazdım.

Yakınlarım aldı gayet memnunlar fakat herkes memnun olacak diye bir şey yok doğrudur. Tek düşüncem SE elimde küçük kalır mı düşüncesi. Ne çok büyük ne çok küçük bir şey istiyorum.

iPhone 7 ile aynı büyüklükte sanırım illaki bir iPhone 7 eline almış veya görmüşsünüzdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı