iPhone X vs XS

kdrbck

Kilopat
Daha fazla  
XS daha Türkiye'ye gelmedi gelmesini bekliyorum. Sizce X almalı mıyım yoksa XS bekleyeyim mi ? X şuan en uygun 6800 TL ve XS'in de gelince 8000 TL olacağını varsayarsak hangisi mantıklı? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de yerine 5000 liraya Note 9 al, kalan 1000-1500 lira ile de laptop alırsın veya 775 pinli Xeon işlemci, 8 GB DDR3 RAM ve 750 TI ile oyunları rahat açan bir bilgisayar kurarsın, veya elinde varsa yükseltme yaparsın.

XS’in 8000₺ olacağını unut. XS’in bir alt modeli XR bile 9500₺. XS tahminimce 11.000₺ olacaktır. Ayrıca X fiyatını haketmiyor. 8 Plus almanız daha iyi olur.

O modeller, o fiyatları haketmiyor. 5000-5500 TL aralığında Samsung Note 9 ya da Huawei P20 Pro alabilirsiniz.

Tribünlere oynuyor gibi görünmek istemem ancak, herhangi bir telefona 6.000-7.000-8.000 lira vermek akıl işi değil. Amerikada uzunca vakit geçirdim ve Amerikada insanların alım gücü burdakinin çok çok üstündeyken bile kendi paralarıyla 1200 birimde bir miktarı sadece bir telefona vermeyi reddediyorlar, biz burada kalkmış telefona 6.000 mi versem, 8.000 mi versem muhabbeti yapıyoruz. Ben 3 yıldır iPhone 6S kullanıyorum, bana lazım olupta telefonda olmayan bir özelliğini görmedim. Yenisini alamayacak durumda değilim, ama ne gerek var? İşte Türk milletinin sormaması gerektiği yerlerde sorduğu, bu gibi sorması gereken yerlerde de asla sormadığı soru bu...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı