iPhone X/XS kronik sorunlu mu?

Halilcelikkk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iPhone X'in kronik sorunları olduğu söyleniyor. Kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz? (varsa iPhone XS'de de bu sorunlar var mı?)

Merhaba arkadaşlar, iPhone X'in kronik sorunları olduğu söyleniyor. Kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz? (varsa iPhone XS'de de bu sorunlar var mı?)

X'in ilk üretilen modellerinde sorunlar var. Üretimden kalkmaya yakın üretilen modellerde bir sorun duymadım; revize ettiklerini düşünüyorum.
İlk satın alanlardan olan arkadaşımda kart sıkıntısı çıkmıştı. Apple yeni cihaz verdi daha sonra ama o cihazda da çıktı. Garip bir üründü kimse sorunları duymadan yaymadan XS'e geçildi.

Kullanıcı ve bu sektörden birisi olarak bu iki modelin sorunlu yanı yok diyebilirim. Yeşil ekran diyenler olmuş. Bu kronik arıza değil. Oled ekran patlayınca böyle oluyor. Kronik sayılmaz ama face id çok hassas ve cam çatlağında bile bozulabilir. Hatta ekranı kaldırınca dahi bozulabilir.

iphone xs de bişey yok ama iphone x kronik sorunlu diye biliyorum (ekranında sorun var)

Geri
Yukarı