iPhone X'den iPhone 11'e geçilir mi?

Anladım peki X beni kaç yıl daha idare eder.

IPhone'nin genellikle cihazlarına verdiği destek süresi 5-6 yıl ona göre hesaplayın telefon ne zaman çıktı tam bir bilgim yok.

Hocam geçecekseniz 12’ye geçin şimdi 11 alıcaksınız 2 sene sonra güncelleme desteği bitecek değiştireceksiniz her türlü geçecekseniz de düz model değil pro modellere geçin.

Anladım peki X beni kaç yıl daha idare eder.
Hocam gelecek sene ana güncelleme desteği kesilecek ( yan güncellemeler gelmeye devam edecek) idare konusunu bilemeyiz ama hala iphone 7 kullanılabiliyorken x gayet idare eder diye düşünüyorum. Bence 1 sene daha kullanıp imkanınız olursa 13-15 modellerine geçin.

Apple güncelleme desteğini kesene kadar. En iyi cevap budur.
Verilebilecek en saçma cevap budur. :D Zaten iPhone X iOS 16 ile güncelleme desteği sona erdi. Ama güncelleme almayacak olması kullanılmaz demek olmuyor. Uzun bir süre daha uygulama desteği alacak.

Hiç istemesem de X artık yavaş yavaş yaşlanıyor hız konusunda bir sorunum yok cihaz uçak gibi ama eskidiğinden dolayı hiç sevmediğim iPhone 11'e geçmek zorunda hissettim kendimi yurt dışı iPhone 11 le yurt içi iPhone X takas edilir mi?
Geçmeyin. İmei kaydı ücreti ödersiniz 6k.

Verilebilecek en saçma cevap budur. :D Zaten iPhone X iOS 16 ile güncelleme desteği sona erdi. Ama güncelleme almayacak olması kullanılmaz demek olmuyor. Uzun bir süre daha uygulama desteği alacak.
Ama her yıl uygulamaların kaynak tüketimini artırması ile biraz daha zorlanacak telefondur iPhone. O yüzden (bana göre) en iyisi güncelleme desteği bittiği zaman iPhone'ları yükseltmek.

Bir de insanları laflarıyla bozmak yerine daha nazik eleştiri yapmak daha iyi olabilir. Şöyle düşünün, siz ortaya bir fikir atıyorsunuz, ama birisi buna "en saçma cevap budur" diyor. İçinizden onu dövmek istersiniz değil mi?

Geri
Yukarı