iPhone XS alınır mı?

Bütçe
15000

AkoVillage

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
-- Arkadaşlar Samsung kullanmak istemiyorum iPhone olarak 15000 TL bütçem var XS mi alayım yoksa IPhone'den başka bir şey mi alayım? --
Arkadaşlar önceki formuma bakarsanız iPhone X almıştım ve herkes "onu alacağına XS alsaydın çok iyiydi, iade et zaten b kalite almışsın." dediler ve o yüzden kargoyu iptal edip a kalite 64 GB'lık iPhone XS alacağım. Fakat bu sefer gene kargoyla uğraşmayayım diye önceden size sorayım dedim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar önceki formuma bakarsanız iPhone X almıştım ve herkes "onu alacağına XS alsaydın çok iyiydi, iade et zaten b kalite almışsın." dediler ve o yüzden kargoyu iptal edip a kalite 64 GB'lık iPhone XS alacağım. Fakat bu sefer gene kargoyla uğraşmayayım diye önceden size sorayım dedim.

Onu alacağına iPhone 11 alsaydın keşke...

O telefonu alacağınıza, daha yeni ve daha iyi bir Android telefon alabilirsiniz.

XS tabii ki de xden daha iyi. A11'den A12 bionic e geçiyor ve 1GB ekstra RAM alıyorsun. Kamerası da güzel. Uçurum kadar fiyat yoksa alınır. Aşırı fazla fiyat farkı varsa X de güzel.

Ama illede ben iPhone kullanacağım derseniz bu geçerli. S21FE alırsanız hiç üzülmezsiniz o ayrı.

Alınmaz, telefon 6 yaşını doldurmak üzere. S21FE alın hocam.

Milletin aklına bakarsan bir şey alamazsın bütçeni zorlayıp alabileceğin en üst modeli almak en iyisi.

Onu alacağına iPhone 11 alsaydın keşke...

20000TL değil mi? Onu alacak param yok.

Alınmaz, telefon 6 yaşını doldurmak üzere. S21FE alın hocam.

Samsung kullanamıyorum bütçem 15000 ve iOS kullanabildiğimden aldım zaten.

Arkadaşlar Samsung kullanamıyorum iPhone alacağım ama 15000 bütçem var ne almalıyım? XS mi başka model mi?

Geri
Yukarı