iPhone XS Max çok ısınıyor

NearDN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dun 9500 TL'ye iPhone XS Max aldim 64 GB ve pil sagligi 83 idi. Ancak bugün telefonun normal kullanimda bile aşırı isindigini ve sarjinin izledigim videolardaki gibi 5 saat araliksiz ekran suresi verdigini dusunmuyorum. Neden isiniyor olabilir sadece Instagram'da gezerken bile boylesi durum ilginc geliyor. Pil sagligim cok mu dusuk ya da baska bir olay mi var nasıl şarj etmeliyim cevaplarsaniz mutlu olurum.

Eger temiz oldugunu bilerek aldiysan bilemem ancak senden once pili degistiyse ve kalitesizse o yuzden olabilir.

Evet haklısın.

Merhaba arkadaşlar. Dun 9500 TL'ye iPhone XS Max aldim 64 GB ve pil sagligi 83 idi. Ancak bugün telefonun normal kullanimda bile aşırı isindigini ve sarjinin izledigim videolardaki gibi 5 saat araliksiz ekran suresi verdigini dusunmuyorum. Neden isiniyor olabilir sadece Instagram'da gezerken bile boylesi durum ilginc geliyor. Pil sagligim cok mu dusuk ya da baska bir olay mi var nasıl şarj etmeliyim cevaplarsaniz mutlu olurum.

Deji batarya alıp değiştirebilirsin.

Seninle kullandigim telefon ayni şarjda bakmani veya oyun oynamani tavsiye etmem, aşırı derecede isiniyor sebebi ise eskiyen IPhone'lerde öyle oluyor ilk ciktiginda almistim problemim 1 yıldır basladi cok sorun etme şarjda bakmamaya özen göstermelisin.

Geri
Yukarı