iPhone X'ten Nothing Phone 1'e geçmeli mi?

Bütçe
10000

uykuda

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Nothing Phone 1'in gelecek güncellemelerle vs. bayağı gelişeceğini düşünüyordum ve şu anda o yönde ilerliyor diye düşünüyorum. Almalı mıyım sizce?

Normalde pixel düşünüyordum fakat ülkemizde hiç kayıtlı yok.

İstediğim tasarım değil. Stabilite ve performans istiyorum.

Nothing Phone 1'in gelecek güncellemelerle vs. bayağı gelişeceğini düşünüyordum ve şu anda o yönde ilerliyor diye düşünüyorum. Almalı mıyım sizce?

Almanı tavsiye etmem. Orta seviye bir işlemciye sahip, ülkemizde servis ağı yok ve parçaları da zor bulunur. Bu cihaz yerine 2K daha ekleyip Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

Almanı tavsiye etmem. Orta seviye bir işlemciye sahip, ülkemizde servis ağı yok ve parçaları da zor bulunur. Bu cihaz yerine 2K daha ekleyip Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

Ülkemizde servis ağı yok ne demek? Bir de Samsung'un S21 aşağısı bana kaliteli gelmiyor. S10 hariç.

Sorunlu bir model.

Ekranı dışında problem duymadım ben başka bir problemi var mı?

Ülkemizde servis ağı yok ne demek? Bir de Samsung'un S21 aşağısı bana kaliteli gelmiyor. S10 hariç.

Ekranı dışında problem duymadım ben başka bir problemi var mı?

Buglu bir arayüze sahip. Daha yeni marka sonuçta, oturmasına zaman var.

Hocam eğer çok rahatsız değilseniz ya bir süre daha iPhone X de kalın ya da hemen telefon almak istiyorsanız S20 FE'ye geçebilirsiniz.

Gerek yok. Bence iPhone X'inde herhangi bir sorun yoksa kullanmaya devam et. Bir süre sonra daha yeni bir amiral gemisine geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı