İş Bankası Bankamatik Kart Zarfı

Biliyorum ama önüme reklam çıktı ve kartın tasarımının değiştiği, çip ve temassız ödeme geldiğini gördüm. Attığım resimde de üst kısımda gözüküyor.
Bir sorum olacaktı, telefonunuz NFC destekliyorsa Maximum Mobil'den temassız ödeme yapabiliyor musunuz?
Temassız özelliği ve çipi olan kartı almak için banka şubesine gitmek gerekiyormuş.
Bu sadece normal Bankamatik Kartlar için mi yoksa İlk imza kartları dahil mi (Muhtemelen değildir 😭)

Bir sorum olacaktı, telefonunuz NFC destekliyorsa Maximum Mobil'den temassız ödeme yapabiliyor musunuz?

Bu sadece normal Bankamatik Kartlar için mi yoksa İlk imza kartları dahil mi (Muhtemelen değildir 😭)
Sanırım sadece normal bankamatik kartlarına gelmiş. Attığım fotoda ilk imza kartı değişmemiş ama bankaya sormak lazım.
Screenshot_20191120-134159_Chrome.jpg

Sanırım sadece normal bankamatik kartlarına gelmiş. Attığım fotoda ilk imza kartı değişmemiş ama bankaya sormak lazım.
Eki Görüntüle 461912
Bugün hesap açtırırken sordum onlar normal hesaplar içinmiş 18 yaş altı alamıyormuş ve artık ilk imza kartları maestro değil 5437 ile başlayan ön ödemeli debit mastercard veriyorlarmış yani internette açıldığında maestro diye geçmediğinden sorun çıkmayacakmış
Eki Görüntüle 461912
Düzenleme:Kart sonunda elime ulaştı, yine sadece manyetik çip vs. iyi yanı yeni bin numarası (537475 mastercard debit) netflix spotify vb. denediğim tüm sitelerde geçiyor fakat temassız ve çipli kartlar ilk imza hesaplarına kapalıymış, ve Maximum Mobil'den ilk imza kartları ile Mobil Temassız ödeme yapılmıyor :(

Son düzenleme:
ilk kartı sorulmaksızın Maestro olarak kuryeden aldım. Sonra kartım kayboldu, yeni kartı Visa electron temassız bankamatik kartı istedim. şubeden isterseniz verirler dediler, şube de bize böyle geliyor müşteri Temsilcisini arayarak istemeniz lazım dedi. Sonra en son Instagram platformundan şikayetimi dile getirdim. Sağ olsunlar e mail attılar bana ve Visa electron olarak belirtirseniz yardımcı olurlar diye mesaj geldi, belirtiyorum ama hiçbir türlü ne şube ne müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor.
Temassız özelliği ve çipi olan kartı almak için banka şubesine gitmek gerekiyormuş.
sana verdiler mi

Son düzenleme:
ilk kartı sorulmaksızın Maestro olarak kuryeden aldım. Sonra kartım kayboldu, yeni kartı Visa electron temassız bankamatik kartı istedim. şubeden isterseniz verirler dediler, şube de bize böyle geliyor müşteri Temsilcisini arayarak istemeniz lazım dedi. Sonra en son Instagram platformundan şikayetimi dile getirdim. Sağ olsunlar e mail attılar bana ve Visa electron olarak belirtirseniz yardımcı olurlar diye mesaj geldi, belirtiyorum ama hiçbir türlü ne şube ne müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor.

sana verdiler mi
Hayır seçtirmiyorlar ben hesabı açana sormuştum sisteme tanımlı olanı verebiliyoruz demişlerdi. O da artık mastercard debit yani bütün netflix spotify bütün online sitelerde geçiyor eski maestro vermiyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı