İş için bisiklet önerisi

Yani hocam kadro açısında daha güzel bir alaşım yok hocam. Üzgünüm.

Kron iyidir Btwin daha iyidir ama bu modelleri kullanmadım alacaksan yine de biraz araştır çünkü yeni bisikletlerde gitgide kalite düşmeye başladı sele kalitesi vs.

Bu arada ameliyat olduktan sonra rahat akılabiliyor musun yoksa hareketlerin kısıtlımı.

Kron iyidir Btwin daha iyidir ama bu modelleri kullanmadım alacaksan yine de biraz araştır çünkü yeni bisikletlerde gitgide kalite düşmeye başladı sele kalitesi vs.
Fazla bisiklet deneyimim yok. Yine de araştırıyorum tabi. Önerilen özelliklerde bakmaya çalışıyorum. Olmazsa ben de bakıp buraya link atarım.

Bu arada ameliyat olduktan sonra rahat akılabiliyor musun yoksa hareketlerin kısıtlımı.
Normalden bir tık dikkatli takılıyorum. Çünkü ilk ameliyattan sonra kendimi erken saldım. Çok yük verdiğim için dikiş açılmıştı. Doktor tekrar dikti. Uzun süredir sorun yoktu. Geçen gittim nüks etmiş.

Yani aşırı yük vermek yerine, kalçanın bir kısmını hafif kasıyorum. Şuan pc koltuğunun üzerine simit koyup oturuyorum. Olmazsa ek olarak koltuk için aksesuar bakmam gerekebilir.

Fazla bisiklet deneyimim yok. Yine de araştırıyorum tabii. Önerilen özelliklerde bakmaya çalışıyorum. Olmazsa ben de bakıp buraya link atarım.

Normalden bir tık dikkatli takılıyorum. Çünkü ilk ameliyattan sonra kendimi erken saldım. Çok yük verdiğim için dikiş açılmıştı. Doktor tekrar dikti. Uzun süredir sorun yoktu. Geçen gittim nüks etmiş.

Yani aşırı yük vermek yerine, kalçanın bir kısmını hafif kasıyorum. Şu an PC koltuğunun üzerine simit koyup oturuyorum. Olmazsa ek olarak koltuk için aksesuar bakmam gerekebilir.

G. O bende olucamda ondan sordum.

29 jant büyük gelebilir ama boyuna göre zorlayabilir 27.5 almaya çalış ya da 26 falan bak.

Peugeot bilindik marka diye dikkatimi çekti.

Bende eski milliyet gaztetesinden çıkan 30 yaşında Peugeot'nun bir bisikleti var tank gibi yenileride iyidir adamlar araba yapıyor bisiklet ne kadar zor olabilir :D

29 jant büyük gelebilir ama boyuna göre zorlayabilir 27.5 almaya çalış ya da 26 falan bak.

Bende eski milliyet gaztetesinden çıkan 30 yaşında Peugeot'nun bir bisikleti var tank gibi yenileride iyidir adamlar araba yapıyor bisiklet ne kadar zor olabilir :D
Ben de o psikolojiyle bunu listeye ekledim. :)

Yormasını ve hantal hareket etmesini istemiyorsanız demir, çelik kadrolardan uzak durun. Genel olarak dağ bisikletleri ağırdır şehir içinde adamı bisikletten soğutur, gereksiz yorar. Kilonuzu da göz önüne alırsak şehir/yol bisiklet modellerine bakın, alüminyum kadrolular hafif ve daha az yorucu olacaktır. Ancak hafif bir kazada bile yamulup ezilme ihtimali var, o yüzden karbon kadrolu modellere bakmanı öneririm.

Tümsek ve bozuk yol sorununun ise uygun kalın bir lastik ve jant seçimi ile önüne geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı