İş yerinde verilen vaatler yerine getirilmedi, siz olsanız ne yaparsınız?

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam herkese,

Şu an da kartal cevizli de reklam ajansında web ekibinde çalışıyorum. Ancak verilen vaatler yerine gelmedi. Kısaca bahsetmek gerekirse sigorta maaş dendi asgari yatıyor, yemek dendi ama yaklaşık 2 aydır falan almıyoruz yemek parasını. PC dendi alınmadı Ekim'den beridir oradayım. Şimdi birkaç yerle görüştüm. Birisi aldığımdan 3K daha fazla teklif etti, yemek alt katta yemekhanemiz var oradan yiyoruz dedi, sigorta maaş üstünden ve PC ile monitör vs hepsi hazır dendi. Bir yer daha var, orası da yeni taşındığını küçük bir ekip olduğunu, aile gibi hareket ettiğimizi ve yine PC olduğunu yemek konusunda da toplanıp bugün ne yiyoruz deyip çıkıp gidiyoruz yemeğe falan dedi. Yine maaş konusunda bugün bilgi verecekler o da kabul edersem pazartesi başlayabilir misin şeklinde sordu. Özellikle haber beklediğim bir yer var oraya da bugün yazacağım. Evet değerli Technopat ailesi yerimde siz olsanız ne yaparsınız. Bu arada o yerde kartal yakacıkta :) grafiker var, 4 aydır çalışıyor dedi. Açıkçası bizim orada 1 ay kadar önce grafiker ( 1 ay olmadı henüz) ama özellikle haber beklediğim bir yer var oraya da yazcm ama bnmle görüşen firma da bir an önce başka diyor. Birisi de yarın haber vercm diyor. Açıkçası ne yapacağımı bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı