İşlemci Pinine Termal Macun Bulaşması

Benim şuanda işlemcimde de var o arada temizleyemedim orayı bi problem yaratmadı bana ama genede temizlicem dersen sulu boya fırçası bul bi tane onla temizle korkma orasına birşey olmaz

Kasma yapacağını sanmıyorum ama dediğim gibi sulu boya fırçasıyla temizle geçer.
Teşekkür ederim cevap için. Altın renkli yerleri ıslak mendil ile temizlesem bi sorun teşkil eder mi? Birazdan deneyeyim boya fırçası bulup

Teşekkür ederim cevap için. Altın renkli yerleri ıslak mendil ile temizlesem bi sorun teşkil eder mi? Birazdan deneyeyim boya fırçası bulup
ıslak mendili sık öyle sil çok ıslaklık bozulmasına neden olabilir ama bence hiç uğraşma normal bezle sil yerine tak
Bu arada Oyunda kasma var demişsin onboard ekran kartı kullanıyorsun donması,kasması normal bence ekran kartı almalısın daha fazlada işlemciyle,ayarlarla oynama bi zarar verme bence

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı