İşletim sistemi tavsiyesi

Hangi dağıtımı tavsiye edersiniz?

SteamOS falanda deneyeceğim. Rehber yapmayı düşünüyorum.

Yukarıda belirttim eğer iyi bir bilgisayarın varsa macOS linki bıraktım virüs denemek nostalji olsun istiyorsan Windows XP linkide bıraktım yukarıya 2 side orijinal el değmemiş haliyle.

Şu an Windows 10'dan konu açmış, demek ki en az 4-6 GB RAM var.

8 GB var.

Sen direk Kali kur kurulumuda kolay bu da indirme linki Download Kali Linux Virtual Images | Offensive Security

Mint falanda deneyeceğim.

Yukarıda belirttim eğer iyi bir bilgisayarın varsa macOS linki bıraktım virüs denemek nostalji olsun istiyorsan Windows XP linkide bıraktım yukarıya 2 side orijinal el değmemiş haliyle.

Hackintosh kurmak var aklımda.

Kurulum için diskten ISO dosyasını seçmek yetmiyor muydu?

resim_2021-05-04_103501.png

Hayır yeni makine ekle diyorsunuz ardından gerekli adımları seyrediyorsunuz video linkini de bırakıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8 GB var.

Mint falanda deneyeceğim.

Hackintosh kurmak var aklımda.

Eki Görüntüle 1006359

Ve BIOS'tan sanallaştırma teknolojisinin açık olması gerekiyor unutmadan söyleyeyim.

Eki Görüntüle 1006359
Sanal makineyi çalıştırabilmeniz için BIOS'dan sanallaştırma teknolojilerini açıp güvenli önyükleme'yi (secure boot) kapatmanız gerekli.
Sen direk Kali kur kurulumuda kolay bu da indirme linki Download Kali Linux Virtual Images | Offensive Security
Herkes güvenlik işiyle uğraşmıyor ve Kali GNU/Linux tek GNU/Linux dağıtımı değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı