İsmail Çataklı'dan Ümit Özdağ'a sert sözler: "sen insan değilsin, yatacak yerin yok"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zafer partisi genel başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, Gaziantep'te yabancı uyruklu bir kişinin bir kadını kaçırmaya çalıştığını iddia etmişti. Özdağ'ın iddialarına cevap veren içişleri bakan yardımcısı İsmail çataklı ise "sen insan değilsin Ümit Özdağ. Senin yalanların yüzünden dün Bolu'da parkta oturan dört masum bıçaklandı, biri de darp edildi! Senin yatacak yerin yok!" dedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
CHP li bir vekilin paylaşımı.

Sert konuşacağım içeri alınacağım yav

Konuş ya konuş hepimiz konuşalım hatta, yıllardır Silivri korkusuyla kimseyi konuşturmadılar. Ondan bundan korkup konuşmadığımız ve bir şey yapmadığımız sürece de bizi korkutmaya devam edecekler.

Ümit Özdağ siyaseti çok yanlış yapıyor.

Bulmuş bir sığınmacı damarı hep oradan yürümeye çalışıyor ama bir paylaşım yaparken nedir ne değildir diye bakıp araştırıp paylaşım yapsa çok daha güzel olacak.

Çoğu paylaşımı ya yanlış bilgi çıkıyor ya eksik bilgi çıkıyor yada yalan çıkıyor böyle siyaset olmaz.
Ülkenin en büyük sıkıntısı SURİYELİ VE DİĞER SIĞINMACILAR.
Ne üzerine siyaset yapsın, Sedat Peker vs üzerine mi konuşsun?

Zafer partisi genel başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, Gaziantep'te yabancı uyruklu bir kişinin bir kadını kaçırmaya çalıştığını iddia etmişti. Özdağ'ın iddialarına cevap veren içişleri bakan yardımcısı İsmail çataklı ise "sen insan değilsin Ümit Özdağ. Senin yalanların yüzünden dün Bolu'da parkta oturan dört masum bıçaklandı, biri de darp edildi! Senin yatacak yerin yok!" dedi.

Ümit Özdağ paylaşım yapmadan önce araştırması lazım, daha yeni bir paylaşımı yalan çıktı hatta. İç işleri bakanı yardımcısını ise biraz da Türklere değer vermeye çağırıyorum, tabii kendisinde o onur varsa.

Ümit Özdağ siyaseti çok yanlış yapıyor.

Bulmuş bir sığınmacı damarı hep oradan yürümeye çalışıyor ama bir paylaşım yaparken nedir ne değildir diye bakıp araştırıp paylaşım yapsa çok daha güzel olacak.

Çoğu paylaşımı ya yanlış bilgi çıkıyor ya eksik bilgi çıkıyor yada yalan çıkıyor böyle siyaset olmaz.
Bence MESSİ bu sezon neden kötü oynuyor onu konulsun 🤣

Ümit özdağın yaptığı siyasetin detaylı bilgilerden geçmediğini, verdiği bilgileri çarpıttığını veya yanlış aktardığını anlatmaya çalışıyor. Açıkçası ben verdiği bilgilere ne güvendim nede araştırdım yorum yapmak bana düşmez.

Kesinlikle katılıyorum. Hep kendisini haksız çıkartıyor.

Sığınmacılar üstünden siyaset yapabilir ona hiç bir şey demem. Mesele nefret dilli kullanıyor ayrıştırıcı siyaset yapıyor. Ve bence çok tehlikeli yaptığı.

Üstüne kesin olmayan bilgiler haberler paylaşıyor. Ve insanları iyice gaza getiriyor. Bu tarz bağırarak çağırarak asarım keserim siyaseti ile ülke bir gram ilerleyemez.

2023'te bakalım kimin yatacak yeri olmayacak bıyıklarını bilmem ne yaptığım.

Bir güvercine gösterdiğim saygıyı bu primatlara göstermem(genelleme değil)

Sanırım bu hükümet Türk halkını silmeye çalışıyor, fırsat vermeyeceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı