İsmi Pelin olan kadınların zeki/başarılı olması

Sizin kuyruk acınızı fark ettim. Neyin peşinde olduğunuzun farkındayım ve çok tehlikeli insanlarsınız. Başarılı kadınlar sizde hangi duyguları uyandırıyor bilmiyorum ama ben o duygularınızı her gün dinç tutacağım!

Pardon dostum imzanı eğer daha önce fark etseydim hiç yorum dahi yapmazdım başta.

"Feminizm ve Doğaya Hükmetmek" 🤣

Bir kez daha gördüm ki bizim insanımızın bakış açısı diye bir şey yok. Düz bakıyorlar dümdüz. Kafalarını çevirmiyorlar.
Burada,
1. ismi pelin olan herkes zeki/başarılıdır önermesi yok.
2. bu insanların ismi pelin olduğu için zeki/başarılıdır önermesi de yok.

Benim kendi yorumlamam söz konusu. Bilimsel bir tespit ya da ciddi bir şey değildi bu paylaşım. Verilen tepkiler normalin çok üstünde. Kuyruk acınızı anlıyorum galiba. Ufak bir yorumlamayı ne hale getirdiler. Cinsiyet vs... Klasik şeyler...

Evet bu kadınları başarılı ve daha birçok başka başarılı kadınlar da var. Var olmaya da devam edecekler ve her gün başka başarılı kadınları paylaşacağım. Burada olacağım! Siz de çekememezliğinizi sürdürün.
Çok ilginç bir şey ama gerçekten öyle. İsmi pelin olan kadınlar genellikle çok başarılı ve oldukça zeki oluyorlar. Örnek vermek gerekirse,
🗿
5 karakter sınırı.

Sizin kuyruk acınızı fark ettim. Neyin peşinde olduğunuzun farkındayım ve çok tehlikeli insanlarsınız. Başarılı kadınlar sizde hangi duyguları uyandırıyor bilmiyorum ama ben o duygularınızı her gün dinç tutacağım!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı