İsmi Pelin olan kadınların zeki/başarılı olması

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Çok ilginç bir şey ama gerçekten öyle. İsmi Pelin olan kadınlar genellikle çok başarılı ve oldukça zeki oluyorlar. Örnek vermek gerekirse,

1. Pelin Çift. Sunucu kimliği, başarılı kariyeri ve diyalogda olduğu insanlara baktığımız zaman Pelin Çift, Türkiye'nin en başarılı ve zeki kadınlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
images (4).jpeg

2. Pelin Batu. Tarihçi, Sanat Bilgisi çok yüksek olan bir kadın. Ayrıca müziğe olan ilgisi ve yeteneği de pek bilinmeyen Pelin Batu, sıradan insanların bakış acılarının dışına çıkabilmesi ile kimi kesim tarafından dışlanırken kimi kesin tarafından ayakta alkışlandı. Ben hep kendisini alkışlayan taraftaydım. Özellikle TV programlarındaki çıkışları ile ne kadar zeki ve pratik bir insan olduğunu da görebiliyoruz.
images (9).jpeg

3. Pelin Dilara Çolak. Youtube'da içerik üreten en verimli kadınlardan biri olan Pelin Dilara Çolak, felsefe tarihi üzerine yapmış olduğu videolarla adından söz ettirmişti. Henüz 30'lu yaşlarının başında olan Çolak, felsefeye hem kıta felsefesi hem de Analitik Felsefe açısından bakarak, ilgi çekici yorumlamalarla kendi çerçevesini çiziyor.
images (10).jpeg

4. Pelin Akil. Televizyonda rol aldığı her projede kendine özgün tavrı ile ön planda olan Pelin Akil bana göre oyunculuk zirvesini Suskunlar dizisinde yapmış, sanatsal bir rol oynamıştı. Meslek kariyeri dışında iyi bir anne de olan Pelin Akil, başarısı ve üstün yetenekleri ile hem diğer Pelin'lere hem de bütün kadınlara örnek olmaya devam edecek gibi.
images (7).jpeg

KS'nin ismi Pelin herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı