İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son dakika:

El Kassam Tugayları, bugün kullanılan Shebab kamikaze İHA’nın görüntülerini yayınladı.

Son dakika:

İsrail Ordusundaki tüm izinler iptal edilerek,izinde olan personel görev yerlerine çağırıldı.

Son dakika:

İsrail Başbakanı Netanyahu, Lod şehrine sevk edilen takviye polis birliklerine seslendi ve “Size tam destek veriyoruz, soruşturma komisyonlarından korkmayın” diyerek polisin yapacağı her türlü müdahaleye onay verdi.

Son dakika:

Filistin İslami Cihad, İsrail'e başlattıkları son saldırı dalgasında Aşkelon ve Siderot şehirlerini "geliştirilmiş" Badr-3 füzeleri ile hedef aldıklarını duyurdu.

IMG_20210513_182428.jpg

Son düzenleme:
#sondakika

İsrailli ve Filistinli liderler sükunet sağlamak için İsrail'in Lod şehrinde buluştu.

Netanyahu: İsrail, şiddet devam ederse orduyu Yahudi-Arap şehirlerine konuşlandırabilir.

Gazze Tümeni Komutanı Nemrut Aloni: İsrail güçlerine yönelik baskın düzenlediğimiz İki tünelde 20 terörist öldürüldü.

Son dakika:

İsrail savaş uçakları, Gazze şeridinin güneyindeki refah bölgesinde bulunan iç güvenlik teşkilatı hedef aldı.

Son dakika:

İsrail Savunma Bakanlığı sözcüsü: Kara harekatı seçeneğini hazırlıyoruz. Kara saldırısı seçeneği için araçlarını hazırlayan kuvvetleri ziyaret ettim.

Savaşın her türlüsüne karşıyım. Her daim kan ve gözyaşı akıyor. Umuyorum ki bunlar en kısa sürede biter ve siviller, çocuklar daha fazla zarar görmez.
Biticek gibi durmuyor ya

Son dakika:

İsrail Genelkurmay Başkanı 9.000 yedek askerin çağrıldığını belirtip, 2.000 yedek asker daha talep edeceğini açıkladı.

İsrail güçleri Gazze'ye karadan saldırı yapmaya hazırlanıyor.

Son dakika:

İsrail güçleri Gazze'ye kara harekatına hazırlanıyor! İsrail güçleri Gazze'ye karadan saldırmak için sınıra zırhlı birlik sevk ediyor.

Son dakika:

İsrail güçleri tanklar ve zırhlı araçlar ile Gazze'ye saldırıya hazırlanıyor.

İsrail Savunma Bakanlığı sözcüsü: "Kara harekatı seçeneğini hazırlıyoruz. Kara saldırısı seçeneği için araçlarını hazırlayan kuvvetleri ziyaret ettim."

YouTube'a "İsrail vs Türkiye" yazıp gelmediyseniz bir şey bilmiyorum 🤣
Bazıları diyor Türkiye alır hepsini

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı