İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musul Kerkük, 12 Ada, Rodos, Suriye, Mısır, Cezayir vs istemişim pasam o nazik ellerinizi kirletmeyin sizin için Türk askerleri şehit olur. Türk askeri şehitler tepesini boş bırakmaz.
Ulan başkasının canıyla ne güzel cihat ve fetihler yapıyorsunuz.
BENCE KUDÜS VE ARAPLARI SEBENKER KONUŞMASIN, ARABAYA ATLAYIP FİLİSTİNE GİDİP SAVAŞSIN.
Ne saçmalıyorsun ? Yazdığım şeyi düzgün okumayı becerememişşin. Sadece yazmak için yazmışsın.

Ne saçmalıyorsun ? Yazdığım şeyi düzgün okumayı becerememişşin. Sadece yazmak için yazmışsın.
Reis ben sizin dılllli bilmiyor. Ene habibi. Siz gitmek Suri, Filistini orada harp eyelemk. çok sevmek siz Arabi o zaman onlarla cihat etmek.

Reis ben sizin dılllli bilmiyor. Ene habibi. Siz gitmek Suri, Filistini orada harp eyelemk. çok sevmek siz Arabi o zaman onlarla cihat etmek.
Kudüs senin değil, senin kudüsün yoook.
Hanş sen girelim diyorsun ya, başkasının şerbetiyle gerdeğe girilmez, bence sen git savaş Kudüs için.

Kudüs senin değil, senin kudüsün yoook.
Hanş sen girelim diyorsun ya, başkasının şerbetiyle gerdeğe girilmez, bence sen git savaş Kudüs için.
Neden Anadolu un gariban çocuklarını Arap Çöllerinde öldürmeye bu kadar heveslisiniz anlam veremiyorum. belkide siz de arapsınız o halde arasanız gidip kendimşz savaşın, biz girelim demeyin, gidin girin.

Neden bazı üyeler İsrail'i destekliyor tamam araplar filistinliler bizim çıkarımıza ters hareket ediyor ama İsrail'de bizim vatandaşarımızı öldürdü yaraladı, doğu Akdeniz'de bize karşılar ben bu durumda kimseyi desteklemiyorum @ÖzkanK araplar gerçekten İngiliz'ler kışkırtsa bile araplar ihanet etti ben bu savaşta kimseyi desteklemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı