İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu yorumları gördükçe ben utandım resmen. Çok kötü bir nesil geliyor. Hiç bir şey araştırmayan bilmeyen önüne atılan her şeye inanan bir nesil. Yazık ki ne yazık. Türkiye'de bile sağ ile solun belki de tek anlaştığı alanlardan biri olan Filistin konusunda bile İsrail'i destekleyen insanlar çıkıyor olacak iş değil...

Filistin içersinde bir çok farklı gurup var. 3 farklı siyasi görüş ve onlarca silahlı gurup var. Bunların bazılarının Filistinli olduğu bile şüpheli. Para ile kurdurulmuş kukla olması mühtemel. Nerede saçma bir iş var onu destekler nerede salakça bir iş yapıldımı hemen bu lekeyi tüm Filistine yamamaya çalışıyor bazıları.
Beş parmağın beşide bir değil ki sen neden herkesi bir çuvala koyuyorsun? O kadar farklı görüşte insan var ki bir gurubun söylemini bütün Filistine mal etmeyin.

Eki Görüntüle 1476724

Bu yalan ve yanlış bilgi.

Orada Osmanlı askerlerini kör edenler bizzat İngilizler... Ama İngiliz'e tek kelime edemezsin. Gücün ancak Müslümanlara ve Araplara sövmeye yeter.
Aslanım o halde sen Kutül Amare Zaferinin nasıl hezimete dönüştüğünü araştır. Veya 1. dünya savaşında Arapların Türk öldürmek Türke karşı savaşmak adlı propaganda yayınlarını araştır. Hazzede İsrail ve İngilizler için Filistinlilerin nasıl birbirlerini sattıklarını araştır. Cürcan ve Talkan Katliamlarını araştır. Haccac'ı ve KUTEYBE BİN MÜSLİMİ araştır hatta sana kaynak vereyim git direkt Arap Tarihçi TABERİ DEN araştır. SEN NE ARAP AŞIĞISIN BE. BU ARAPLAR ATALARINIZA TECAVÜZ EDİP KATLETTİLER BU KADAR MI Körsünüz. Yeni nesil vs deyip insanları aşağılamaya çalışma, yeni nesil seni de beni de ekmeksiz yer. Ayrıca ben yaşını almış ve Tarih ve Coğrafya bölümleri okumuş birisiyim. Geç bunları aslan parçası. Demişsin ya İngizlerle sözünüz yok mu? İmgilzi düşmanı, İngiliz düşmanlığını yaptı bu doğal olan ama Osmanlı ordusuna katılıp ingizle karşı Cihat edecek olanlar gidip ingizle bir olup Osmanlıyı perişan ettiler çöllerde. Yahu Şerif Hüseyin araştıran zaten anlayacaksın arap ihanetini. Düşmanın kurşunu adamı öldğrmezde kardeş dediklerimizin tokatı insanı mezara sokar. 1000 yıl boyunca koruduk kolladık.Hem de artalarımıza tecavüz ve katliam yaptıkları halde artık bizi İŞGİLEMDİRMEZ. Zornu gidiyorsa yol orada git Hamasa katıl. Ama bizim kafamızı boş işlerle yorma

Aslanım o halde sen Kutül Amare Zaferinin nasıl hezimete dönüştüğünü araştır. Veya 1. dünya savaşında Arapların Türk öldürmek Türke karşı savaşmak adlı propaganda yayınlarını araştır. Hazzede İsrail ve İngilizler için Filistinlilerin nasıl birbirlerini sattıklarını araştır. Cürcan ve Talkan Katliamlarını araştır. Haccac'ı ve KUTEYBE BİN MÜSLİMİ araştır hatta sana kaynak vereyim git direkt Arap Tarihçi TABERİ DEN araştır. SEN NE ARAP AŞIĞISIN BE. BU ARAPLAR ATALARINIZA TECAVÜZ EDİP KATLETTİLER BU KADAR MI Körsünüz. Yeni nesil vs deyip insanları aşağılamaya çalışma, yeni nesil seni de beni de ekmeksiz yer. Ayrıca ben yaşını almış ve Tarih ve Coğrafya bölümleri okumuş birisiyim. Geç bunları aslan parçası. Demişsin ya İngizlerle sözünüz yok mu? İmgilzi düşmanı, İngiliz düşmanlığını yaptı bu doğal olan ama Osmanlı ordusuna katılıp ingizle karşı Cihat edecek olanlar gidip ingizle bir olup Osmanlıyı perişan ettiler çöllerde. Yahu Şerif Hüseyin araştıran zaten anlayacaksın arap ihanetini. Düşmanın kurşunu adamı öldğrmezde kardeş dediklerimizin tokatı insanı mezara sokar. 1000 yıl boyunca koruduk kolladık.Hem de artalarımıza tecavüz ve katliam yaptıkları halde artık bizi İŞGİLEMDİRMEZ. Zornu gidiyorsa yol orada git Hamasa katıl. Ama bizim kafamızı boş işlerle yorma

Allah aşkına ne saçmalıyorsun?

Ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun. Filistin ile İsrail savaşıyor çatışıyor. Savaşta vurmakta vardır vurulmakta buna hiçbir şey demem. Ama işin içine çoluk çocuk kadın öldürmek girdiği zaman karşı çıkın hiç yoktan.

Yok 100 sene önce bu olmuş yok bin sene önce bu olmuş o zaman ölsünler gebersinler kafası nedir. Siz hiç mi insanlıktan nasibinizi almadınız? Azerbaycan mesela gitse Ermeni köylerini bombalasa çoluk çocuk öldürse ben onada karşı dururum. İran'ı hiç sevmem mesela. Ama ABD gidip İran'ı bombalasa çocukları öldürse onada karşı çıkarım.

Siz insanlığınızı kaybetmişiniz iyice. Mantıklı düşünme kalmamış. Kin ve nefret ile bakıyorsunuz her olaya. Arap mı müslüman mı(!) O zaman ölsün gitsin gebersin anlayışınıdan bir an önce kurtulmaya bakın...

Hiç utanmadan çoluk çocuk öldürenleri savunmak yaşasın İsrail demek nasıl bir kafadır onu hiç çözemedim.

Ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun. Filistin ile İsrail savaşıyor çatışıyor. Savaşta vurmakta vardır vurulmakta buna hiçbir şey demem. Ama işin içine çoluk çocuk kadın öldürmek girdiği zaman karşı çıkın hiç yoktan.

Yok 100 sene önce bu olmuş yok bin sene önce bu olmuş o zaman ölsünler gebersinler kafası nedir. Siz hiç mi insanlıktan nasibinizi almadınız? Azerbaycan mesela gitse Ermeni köylerini bombalasa çoluk çocuk öldürse ben onada karşı dururum. İran'ı hiç sevmem mesela. Ama ABD gidip İran'ı bombalasa çocukları öldürse onada karşı çıkarım.

Siz insanlığınızı kaybetmişiniz iyice. Mantıklı düşünme kalmamış. Kin ve nefret ile bakıyorsunuz her olaya. Arap mı müslüman mı(!) O zaman ölsün gitsin gebersin anlayışınıdan bir an önce kurtulmaya bakın...

Hiç utanmadan çoluk çocuk öldürenleri savunmak yaşasın İsrail demek nasıl bir kafadır onu hiç çözemedim.
Araplara şehirleri bombalıyor ve çoluk çocuk öldürüyor. Ölen çocuk arap olunca neden bu kadar heyecanlanıyorsun da yahudi olunca sallamıyoraun. Yoksa bu da cihatınızın bir parçası mı?
Ayrıca sen saçmalıyorsun ben sana CÜRCAN VE TALKAN KATLİAMLARINI yapan insanların torunlarından bana ne diyorum sen hala yırtınıyorsun. Bana ne birader arabından samisinden. Ben ne üzüleceğim hain Araplara.
Ben ne zaman çocuklar ölsün sevinelim dedim. AKTOLLÜK yapma birader. Burası siyaset meydanı değil, İFTİRA ATMA.
Beni ilgilendiren tek şey Türkiye.
KUTEYBE BİN MÜSLİMİN torunu musnu nesin sen?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AL bak masum filisntiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

AL bak nasıl da sevinçle paylaşılmış.

Bak burada çocuk yaşamıyor mu?

İki toplulukta beni ilgilendirmiyor ama siz tarihte Türklere katliam ve tecavüz etmiş bir milleti savunursanız ben de düşmanımın düşmanı dostumdur derim.
Hadi işine bak.

Son düzenleme:
Araplara şehirleri bombalıyor ve çoluk çocuk öldürüyor. Ölen çocuk arap olunca neden bu kadar heyecanlanıyorsun da yahudi olunca sallamıyoraun. Yoksa bu da cihatınızın bir parçası mı?
Ayrıca sen saçmalıyorsun ben sana CÜRCAN VE TALKAN KATLİAMLARINI yapan insanların torunlarından bana ne diyorum sen hala yırtınıyorsun. Bana ne birader arabından samisinden. Ben ne üzüleceğim hain Araplara.
Ben ne zaman çocuklar ölsün sevinelim dedim. AKTOLLÜK yapma birader. Burası siyaset meydanı değil, İFTİRA ATMA.
Beni ilgilendiren tek şey Türkiye.
KUTEYBE BİN MÜSLİMİN torunu musnu nesin sen?

AL bak masum filisntiler.

AL bak nasıl da sevinçle paylaşılmış.

Bak burada çocuk yaşamıyor mu?

İki toplulukta beni ilgilendirmiyor ama siz tarihte Türklere katliam ve tecavüz etmiş bir milleti sabunursanız ben de düşmanımın düşmanı dostumdur derim.
Hadi işine bak.
MAX FİLİSTİN :kahve:

Orada Osmanlı askerlerini kör edenler bizzat İngilizler... Ama İngiliz'e tek kelime edemezsin. Gücün ancak Müslümanlara ve Araplara sövmeye yeter.
Bu bilgide taraflı ve yanlış. Yanlış ilaç sebebi ile kör olduğunu MSB kabul ediyor. İngilizler yaptı ama kasıtlı değil. Bu önergeyi MHP yöneltmiştir.
15000-askerin-kor-edildigi-iddiasi-soru-onergesi.jpg

Nükleer bomba atsalar İnsan Hakkının savunucusu ABD ses çıkarmaz
Bu laf abartı ama dediğin gibi bazı ırklar değersizdir.( Yabancı devletler ve insanlar gözünde)

Bu bilgide taraflı ve yanlış. Yanlış ilaç sebebi ile kör olduğunu MSB kabul ediyor. İngilizler yaptı ama kasıtlı değil. Bu önergeyi MHP yöneltmiştir.Eki Görüntüle 1483067

Bu laf abartı ama dediğin gibi bazı ırklar değersizdir.( Yabancı devletler ve insanlar gözünde)
Deney yapmışlardır.

Deney yapmışlardır.
Bu arada bunu sebebi araplardır çünkü ihanet etmeselerdi orada 1 savaş bile kazanımları zordu ingilizlerin. Çünkğ daha ciddi cephelerde mücadele ediyorlardı.

Arap için demedim düzgün oku. Kudüs'ü yıkmaya çalışıp süleyman mabedi inşa etmeye çalışırsa girelim dedim. Biz Arabı değil Kudüs'ü korumak için girmeliyiz İsrail'e gireceksek. Boşa duyar kasmayın.
Musul Kerkük, 12 Ada, Rodos, Suriye, Mısır, Cezayir vs istemişim pasam o nazik ellerinizi kirletmeyin sizin için Türk askerleri şehit olur. Türk askeri şehitler tepesini boş bırakmaz.
Ulan başkasının canıyla ne güzel cihat ve fetihler yapıyorsunuz.
BENCE KUDÜS VE ARAPLARI SEBENKER KONUŞMASIN, ARABAYA ATLAYIP FİLİSTİNE GİDİP SAVAŞSIN.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı