İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuduğunuzu anlamakla ilgili muhakeme yeteniğine sahip değilsiniz diyeceğimde ben zaten İsrail'i savunan herhangi bir şey yazmadım. Yani ülkelerin çıkarı vardır dediğiniz çıkarı siz bir yerlerinizden bir şeyler uydurarak sağlıyorsunuz sanırım.

Bu konuda İsrail'i destekleyenler, doğu Akdeniz de de İsrail'i destekliyor mu? İşte buna çıkarlara göre harekeket etmek denir. Yani ben bunları bir yerimden sallamıyorum. Siz bunu akıl edecek kabiliyete sahip değilsiniz.

İsrail'in tarihine baksana, o toprakların kimin olduğunu iyice bir öğren, başını filistinin çektiği 5 tane Müslüman saz arkadaşının yahudilere yaptığına baksana. Tabii sen Müslüman olduğun için sadece kendinden olanı savunursun.
O topraklar bizim kardeşim. Zamanı gelecek hem filistinlilerden hem de israilliler den o toprakları geri almak dileği ile. Ama bunun için çok çalışmalıyız. Bu güce ulaşabilirmıyız bilmiyorum.

• Hahaha
İfadeler: Vio
Orada osmanlı askerlerini kör edenler bizzat İngiliz'ler... Ama İngiliz'e tek kelime edemezsin. Gücün ancak Müslüman'lara ve araplara sövmeye yeter.

Evet, kendilerinin pis bir millet olduğunu söylüyorum. Emin ol onlarda bize sövüyorlar. Araplara asla güven olmaz bu böyle bilinir. Arapa Arap'tan başkası bile dost olmaz.

Çaldıkları mi ahahahaha sattıkları diyecektin sanırım.

Hayır kanka sattıkları falan demiyecektim çaldıkları. Sen yıllar önce bu insanların dedelerinin atalarının yaptıkları için şu an bu insanlara yapılanları reva mı görüyorsun? Ulan zamanında Türkiye hiç kimseye mi yamuk yapmadı da hiçbir zaman doğru tarafı savunmasını bilmiyorsunuz. Yıllar önce olan şeyler için çocukların ölmesi mi doğru olan dostum? Neymiş İsrail haklıymış, aynen kanka aşırı haklılar ne demezsin. Kundaktaki bebeklerin üstüne bomba yağdıran herkes haklıdır zaten senin gözünde. Yıllar önce bunu filistinlilerin yapmış olması şu ankii filistinlileri bunun sorumlusu yapmaz.

Bu konuda İsrail'i destekleyenler, doğu Akdeniz de de İsrail'i destekliyor mu? İşte buna çıkarlara göre harekeket etmek denir. Yani ben bunları bir yerimden sallamıyorum. Siz bunu akıl edecek kabiliyete sahip değilsiniz.
Çok zeki arkadaşım benim, bak bakalım filistin seni Akdeniz'de destekliyor mu? Arkamızdan işler çeviriyorlar hala uyuyorsunuz.

O topraklar bizim kardeşim. Zamanı gelecek hem filistinlilerden hem de israilliler den o toprakları geri almak dileği ile. Ama bunun için çok çalışmalıyız. Bu güce ulaşabilirmıyız bilmiyorum.
Ketçap mayonez de ister misin?

Birader yazdığım işine gelmeyince konu değiştirme. Sen bana İsrail'i övdüğüm yaptıkları doğru dediğim bir yazımı at. Gerisi umurumda değil.

Hayır kanka sattıkları falan demiyecektim çaldıkları. Sen yıllar önce bu insanların dedelerinin atalarının yaptıkları için şu an bu insanlara yapılanları reva mı görüyorsun? Ulan zamanında Türkiye hiç kimseye mi yamuk yapmadı da hiçbir zaman doğru tarafı savunmasını bilmiyorsunuz. Yıllar önce olan şeyler için çocukların ölmesi mi doğru olan dostum? Neymiş İsrail haklıymış, aynen kanka aşırı haklılar ne demezsin. Kundaktaki bebeklerin üstüne bomba yağdıran herkes haklıdır zaten senin gözünde. Yıllar önce bunu filistinlilerin yapmış olması şu ankii filistinlileri bunun sorumlusu yapmaz.
Yıllar önce dediğin sey 100 yıl önce oldu. Araplar israile 1967 de saldırdi arada sadece 1 kuşak fark var. İsraillilerin kundaktaki bekeleri ölmeden önce filistinlilere 1 kurşun atan yoktu.

Filistin adlı terör devletinin İsrail şehirlerine attıkları füzelerin etkilerini görmüyorsunuz. Bilmem kaç bin insan öldü İsrail'den. Ama filistinliler ölünce bağırıp çağırıyorsunuz.

Çok zeki arkadaşım benim, bak bakalım filistin seni Akdeniz'de destekliyor mu? Arkamızdan işler çeviriyorlar hala uyuyorsunuz.

Ben Filistin'i mi destekliyorum? Hangi mesajım filistini destekler nitelikte? Okuduğunu anla sen önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı