İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz onları başkalarından aldık. Ötükene gidelim. Oralar bizim.

Keşke sadece kurşuna dizilseler, birçoğunun ölmek için yalvardığına eminim.
El kadar çocuklar aileleri önünde toplu tecavüzlere uğradı, tecavüz edilenler öldürülüp denizlere atıldı. Daha niceleri ama araplar daha değerli dostum.

El kadar çocuklar aileleri önünde toplu tecavüzlere uğradı, tecavüz edilenler öldürülüp denizlere atıldı. Daha niceleri ama araplar daha değerli dostum.
İsrailliler kimsenin cocuguna tecavüz etmiyor memelerinin ucunu küpe yapmıyor hayvan lesi yedirmiyor sadece intikamini aliyor. Ama doğu Türkistan mi beni ilgilendirmez kardes onlar müslüman mi ki beni ilgilendirsin?(!)

İsrailliler kimsenin cocuguna tecavüz etmiyor memelerinin ucunu küpe yapmıyor hayvan lesi yedirmiyor sadece intikamini aliyor. Ama doğu Türkistan mi beni ilgilendirmez kardes onlar Müslüman mi ki beni ilgilendirsin?(!)

İsrail'in yaptıkları sadece söylenti, Çin'in yaptıklarına Deepweb'den çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin.

Bu söylediklerinin belgesi bilgisi yok. Video kaydı yok.

Ama İsrail'in yaptıkları gayet açık ortada. Bombalar görünüyor ölen insanlar görünüyor... Video kayıtları görüntüler haber içerikleri belli. Ölen çocuklar ortada.

Ayrıca yanlışı yanlış ile savunma hastalığı nerden geliyor size?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsrailliler kimsenin cocuguna tecavüz etmiyor memelerinin ucunu küpe yapmıyor hayvan lesi yedirmiyor sadece intikamini aliyor. Ama doğu Türkistan mi beni ilgilendirmez kardes onlar müslüman mi ki beni ilgilendirsin?(!)
Kim diyor Türkistan umursanmıyor diye? Sadece Filistin, Türkistan'dan mı ibaret bu zulümler?

Ama İsrail'in yaptıkları gayet açık ortada. Bombalar görünüyor ölen insanlar görünüyor... Video kayıtları görüntüler haber içerikleri belli. Ölen çocuklar ortada.

Ayrıca yanlışı yanlış ile savunma hastalığı nerden geliyor size?
Video kaydı nasil yok? Gayette var. Sanirim arap sevicilere görünmüyor.

Ayrıca yanlışı yanşış ile savunma hastalığı nereden geliyor size?

Çin'in yaptıklarını a haberde göremezsin dostum, yasak olmasa paylaşırdım videoları.

Birinci Dünya Savaşı'nda İngilizlere esir düşen 150 bin Türk askerinden 15 bini, Mısır’ın İskenderiye şehrindeki Seydibesir Kuveysna Osmanli Useray-i Harbiye Kampı’na hapsedildi.
15 bin Türk askerinin kafaları ingilizler tarafın dan aşırı miktarda krizol maddesi bulunan kazanlara zorla sokulmuştur. Bu olay sonucu 15 bin askerimizin gözleri kör edilmiştir. Vahşice işkenceye uğramıştır.
Bilin bakalım Hicaz Yemen cephesin de kimler bize ihanet etti?

Bu vahşet, 25 Mayıs 1921 tarihinde TBMM'de görüşüldü. Mısırda gerçekleşen katliamda 15 bin vatan evladının gözlerinin kör edildiğini, bunun faili olan İngiliz tabibin, garnizon komutanının ve askerlerinin cezalandırılması icin TBMM'nin teşebbüse geçmesi istendi. Büyük Savaş sonrası devletin binbir türlü sorunu vardı, bu yüzden yaşanan vahşet tarihte asılı kaldı.

Kim diyor türkistan umursanmıyor diye? Sadece filistin, türkistan'dan mı ibaret bu zulümler?
Sen Türkiye'nin bir kere çıkıp türkistan da zulüm yapılıyor dediğini gördün mü? Görmedin, göremezsin de çünkü diyemez. Ama zamanında bize kazık atmış filistinlileri savunmayı biliyor. Orta doğuda savunacağınız bir ülke varsa gidin yemeni savunun. Yemen osmanlıya ihanet etmemiş sadık ülkelerden birisiydi.

Herhangi bir devletin egemenliği altında bulunan toprakları satın almak, o topraklar üzerinde bahsi geçen devletin egemenliğini reddetme hakkını vermez. O devletin egemenliğini kullanarak, bahsi geçen topraklar için özel mülkiyet hakkı sunmasına dayanarak, mülk sahibi olma hakkı verir.
"Filistinliler topraklarını sattılar mı?" gibi tarihin tartışmaları sayfaları hakkında herhangi bir yargıya varmak için uzun araştırmalar yapmak gerek diye düşünüyorum. Konu hakkında az da olsa bilgim var lakin detaylı bir araştırma yapmaya gerek duymadım.
Belirtmek istediğim şey şudur ki; "olası satılan topraklar", o topraklar üzerinde Filistin'in egemenliğini saymama hakkını sunmaz.
Bunu herkesin düşünebiliyor olması lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı