İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntülerde İsrail savaş uçakları vuracağı bir hedefin etrafında çocuklar geziyor diye hava saldırısını erteliyor ve çocuklar cihatçı örgütler tarafından canlı kalkan olarak kullanılıyor sonra İsrail çocukları vurdu.

Türk ordusu İsrail'e ancak Kudüs'ü yıkıp Süleyman mabedi yapmaya çalışırlarsa girmeli. Yoksa Arapların refahı için hiçbir şey yapmamalıyız.
Yahu arkadaslar Filistin sizce gercekten Filistin'i ya da Türkiye'yi sevenler tarafindan mi yönetiliyor? Mahmud Abbas denen Israil kuklasi teneke asla Filistin'in temsilcisi olamaz. Neredeyse bütün Arap ülkeleri ABD ve Israil'in kulu kölesi olmus. BAE, Suudi Arabistan vesaire. Bunlar böyle olmasaydi Israil denen ülke elini kolunu sallayarak Filistin'de dolanamazdi. Hepsi usak konumunda.

Yok Filistin Osmanli'ya ihanet etmis yok Araplar ihanet etmis diyerek herkesi ayni kefeye koyup yapilan kötülügü görmezden mi gelelim? Bu insanliktan nasibini almamis mahlukatlar Mavi Marmara'da sizin 10 vatandasinizi öldürmedi mi? Hem de uluslararasi sularda. Neden sadece Filistin'e bize yaptiklarindan dolayi nefret kusuluyor o zaman?

Israil'in savunulacak hicbir tarafi yok. Elbet günün birinde yaptiklarinin hesabini verecek. Bu devran hep böyle dönmeyecek sonucta. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner demisler.

Yom kippur savaşında, 6 gun savaşında israilin dini Bayramı'nda israili vuranlar masum israillileri öldürenler kimdi? Araptı. Sen git topraklarını sat sat sonra adamlara saldır yok ya. İsrail haklı artık at gözlüğünü çıkarın.
1 Yanlışın öbürünü meşrulaştırdığı nerde görülmüş? He bide sanki bu olaylar 6 gün savaşlarıyla başladı. Kaç tane Filistinli ile görüştünüz bilmiyorum ama uzaktan konuşmak gerçekten çok kolay. Ben yakından konuşan biri olarak söyleyeyim ki. Filistinlilerin azımsanamayacak bir kısmı topraklarını satarak Ürdün'e kaçtı. Bu bir gerçek. Ama orda kalanlara genelleme yapmayalım lütfen. Yobaz yahudilerin (yahudilerin hepsine yobaz demiyorum içlerinden yobaz olanları kestediyorum) yobaz müslümanlardan daha beter olduğunu da hatırlatmak isterim. Bu sebeple de söylüyorum ki. İsrail haklı falan değil kardeşim.

Not: Gelecek cevaplara bakamayacağım. Üzgünüm.

Yahudide arapta hasmımdır onları
seven de hasmımdır. Yesinler birbirlerini yorumlarda bazı kişiler çocuk katliamı diyip Araplara merhamet duymamızı istiyor rüyalarında görürler.

Yahu arkadaslar Filistin sizce gercekten Filistin'i ya da Türkiye'yi sevenler tarafindan mi yönetiliyor? Mahmud Abbas denen Israil kuklasi teneke asla Filistin'in temsilcisi olamaz. Neredeyse bütün Arap ülkeleri ABD ve Israil'in kulu kölesi olmus. BAE, Suudi Arabistan vesaire. Bunlar böyle olmasaydi Israil denen ülke elini kolunu sallayarak Filistin'de dolanamazdi. Hepsi usak konumunda.

Yok Filistin Osmanli'ya ihanet etmis yok Araplar ihanet etmis diyerek herkesi ayni kefeye koyup yapilan kötülügü görmezden mi gelelim? Bu insanliktan nasibini almamis mahlukatlar Mavi Marmara'da sizin 10 vatandasinizi öldürmedi mi? Hem de uluslararasi sularda. Neden sadece Filistin'e bize yaptiklarindan dolayi nefret kusuluyor o zaman?

Israil'in savunulacak hicbir tarafi yok. Elbet günün birinde yaptiklarinin hesabini verecek. Bu devran hep böyle dönmeyecek sonucta. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner demisler.
Hocam güzel özetlemişsiniz. Bu arada ilk paragrafta yazdıklarını çok önemli ve Filistinlilerce de dillendirilen bilgiler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı