İsrail'e atılan füzeler imha edilirken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülke dediğiniz istanbul'dan hallice bir yer. 40 - 50 km etkin yarıçapa sahip bir sistem, sizi birçok baş ağrısından korur.

Hamas'ın attıkları da soba borusundan hallice tabii. Ancsk bir andan birden fazla atılınca etkili oluyor.

Bir şeyler yapıyorlar şu an bizimkiler. Çıkar yakında. Gerçi Mini SİHA'lar ile birlikte akıllı mühimmatlar geliyor artık. Füzeye değil, direkt füzeyi atan sisteme hesabı... :)

İyi iyi bir yerlerden başlamamız lazım, çok geç bile kaldık ülke olarak. Şanslı olduğumuz bir nokta askeri teknolojilerimiz toz toplamak yerine aktif kullanımda olduğu için her türlü savunma sanayi teknolojisinde geribildirim baya gerçekçi oluyordur diye düşünüyorum.

Bir şey demeyeceğim size. Filistin isterse 10 kere kaybetsin. 11. kere de kazanacak. İsterse 50 kere kaybetsin, 51.kere de kazanacak. Bugün kaybetse yarın kazanacak. Yardıma gitsek de gitmesek de.
Müslümanlar ile yahudiler arasında bir savaş çıkacakmış. Kıyamet alametiymiş. Bu konuda haklı olabilirsiniz. Ama filistin değil islam kazanacak.

Niye Filistin'in problemi bizim problemimiz olsun zaten bu saatten sonra? Filistin'in kuruluşunu bir kişi bile araştırmadı mı bu ülkede? Okullarda tarih dersinde ne öğretiliyor insanlara?

Ben ne diyorum? Bizim sorunumuz değil zaten. Ancak oradaki savaşı durdurmak adına barış gücü gönderilebilir bunu yapmak her ülkenin vazifesidir. Eğer dünya da adalet barış istiyorsak.

Ben ne diyorum? Bizim sorunumuz değil zaten. Ancak oradaki savaşı durdurmak adına barış gücü gönderilebilir bunu yapmak her ülkenin vazifesidir. Eğer dünya da adalet barış istiyorsak.
Sözde o çok medeni ülkelere söyle bunları.

Bir şey demeyeceğim size. Filistin isterse 10 kere kaybetsin. 11. kere de kazanacak. İsterse 50 kere kaybetsin, 51.kere de kazanacak. Bugün kaybetse yarın kazanacak. Yardıma gitsek de gitmesek de.
Yardıma gitmemiz, bu kazanma sürecini erkene alır ve tarafımızı belli eder. Fakat sonuç aynı, Filistin kazanacak. :)
İsrail şuan çoktu bitirmişti işini şuan filistin haksız duruma düşmesini sağladı

Kazanacak. Mescid-i Aksa'dan atmaları. 2 kenti almaları bile büyük başarı. Zaferin küçük bir habercisi sadece.
İsrail'in arkasında Amerika var öncelikle. O 2 kenti de İsrail çok kolay bir şekilde geri alır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı