İsrail'e atılan füzeler imha edilirken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı devletler destek veriyor.

Cevabın için teşekkür ederim.
Ben zaten Filistin'i ne için sattıklarını da anlamıyorum. ne için ülkeni satan bir hükümeti başta tutarsın ki? Mantıksız ne yaptılarsa onun karşılığını alıyorlar. İsrail'de karşılık olarak Dinlerine saygı duymuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya anlamıyorum 9 milyonluk ülke nasıl her yere hükmediyor? Aynı şekilde Konya kadar Hollanda nasıl bu kadar gelişmiş? İstesek bizde olurduk da ne gerek var canım paralar lüks gemiciklere gitsin, millete söven iş adamlarına gitsin.

Sonda dediklerimin pek bir bağlantısı yok gündemle de gene de söyleyesim geldi.
Gereksiz mesajdan ban yeme de gerisi sıkıntı değil :D.

Ya anlamıyorum 9 milyonluk ülke nasıl her yere hükmediyor? Aynı şekilde Konya kadar Hollanda nasıl bu kadar gelişmiş? İstesek bizde olurduk da ne gerek var canım paralar lüks gemiciklere gitsin, millete söven iş adamlarına gitsin.

Sonda dediklerimin pek bir bağlantısı yok gündemle de gene de söyleyesim geldi.
Nüfus önemli değil o kadar. Adamlar çok gelişmiş. Çoğu Avrupa devletinden gelişmiş. Hollanda ise ticaret ve tarımda gelişmiş.

Cevabın için teşekkür ederim.
Ben zaten Filistin'i ne için sattıklarını da anlamıyorum. ne için ülkeni satan bir hükümeti başta tutarsın ki? Mantıksız ne yaptılarsa onun karşılığını alıyorlar. İsrail'de karşılık olarak Dinlerine saygı duymuyor.
Kendi halkının salaklığı.
Aman Tanrım ciddi misin ? Peki arkasında kim var ?
Doğudan bakılırsa Ürdün var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı