İSS değişimini ne zaman ve nasıl yapmalıyım?

Makaleler
4
Yer
Mersin
24 aylık Türk Telekom sözleşmem 7 Mayıs itibariyle bitiyor. TürkNet ile görüştüğümde aboneliğin bitince aynı port üzerinden hizmet vereceğiz böylece hat açtırma vs diye birkaç gün internetsiz kalmazsın denildi. Şimdi bu geçiş işlemini nasıl başlatmalıyım ki Türk Telekom sözleşmem bittikten sonra bana o ayın taahhütsüz faturasını çıkartmasınlar?

Gereken formları doldurup gönderdiyseniz, size geri dönüş sağlayacaklardır.

Türk Telekom aboneliğim vardı ve benim de 1 hafta bitmesine kala aşağıdaki sağlayıcıya göndermiştim.

Netspeed'te;
Başvuru Formu ve Abonelik Sözleşmesi,
Bireysel İşletmeci Değişikliği Formu,
Yalın DSL Talep Formu,
imzalayıp göndermiştim.

Benim de bir sorum olacak. Eğer Türk Telekom aboneligim bitti ve TürkNet hala benim geçiş işlemlerimi tamamlamadiysa mevcut portum değişecek mi ?(Türk Telekom benden portu alacak mı? Veya Türk Telekom'a internet parası ödemeye devam edecek miyim?)

Benim de bir sorum olacak. Eğer Türk Telekom aboneligim bitti ve TürkNet hala benim geçiş işlemlerimi tamamlamadiysa mevcut portum değişecek mi ?(Türk Telekom benden portu alacak mı? Veya Türk Telekom'a internet parası ödemeye devam edecek miyim?)
TürkNet'in dediğine göre fesih işlemleriyle onlar muhatap oluyor. Taahhütün bittiği gibi aynı port üzerinden hizmet vermeye başlıyor. Muhtemelen bir sorun çıkmayacaktır ama ola ki işlemi yetiştiremediler ve taahhüt bitti; taahhütsüz kullandığın gün kadar borç çıkartılacaktır. Yani taahhütün bitti artık internetini kesiyoruz, portu da iptal ediyoruz gibi bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı