ISS Önerisi

Myhtril

Hectopat
Merhaba, ben Vodafone kullanıcısıyım. Bizim internet altyapımız 8 Mbps idi ancak geçen ay altyapı çalışması yaptılar, altyapım 69 Mbps'ye yükselmiş. 10 gün sonra taahhüt bitecek ve ben hangi operatöre geçeceğim bilmiyorum. Ayrıca 4 sene önce verdikleri modem de ADSL yani 16 Mbps'ten yüksek hız almak için modem de değiştirmem lazım. Değiştirmeli miyim onu da bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, sağ olun.

Merhaba. Vodafone Net'ten bu zamana kadar kullandığın vakitten memnun musun? Yani kesilme, kopma oluyor mu? Ben de yaklaşık 4 senedir Vodafone net kullanıyorum. 50Mbps olan paketi kullanıyorum. Önceden 8Mbps ADSL kullanıyordum fakat 2 sene önce fiber gelmişti 4 ay önce geçmek nasip oldu. Tavsiyem müşteri hizmetleri ile görüş ve 50Mbps olan pakette taahhüt yaptır.

Millenicom veya Türknet hocam.

TurkNet veya Millenicom, bana sorarsanız TurkNet. İç tesisatınız iyi durumdaysa ve altyapınızda da sıkıntı yoksa 85 TL'ye krallar gibi hizmet alırsınız, fakat bir eksisi var, müşteri hizmetleri yok. Destek kaydı açıyorsunuz.
Fakat iç tesisatınızda bir sıkıntı yoksa bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Benim iç tesisatım iyi ve şu anda 95 TL'ye 75 Mbps paketini kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Merhaba. Vodafone Net'ten bu zamana kadar kullandığın vakitten memnun musun? Yani kesilme, kopma oluyor mu? Ben de yaklaşık 4 senedir Vodafone net kullanıyorum. 50Mbps olan paketi kullanıyorum. Önceden 8Mbps ADSL kullanıyordum fakat 2 sene önce fiber gelmişti 4 ay önce geçmek nasip oldu. Tavsiyem müşteri hizmetleri ile görüş ve 50Mbps olan pakette taahhüt yaptır.
Hocam sorun modem adsl ne yapca mı bilmiyorum yani vdsl modem almalı mıyım falan.
TurkNet veya Millenicom, bana sorarsanız TurkNet. İç tesisatınız iyi durumdaysa ve altyapınızda da sıkıntı yoksa 85 TL'ye krallar gibi hizmet alırsınız, fakat bir eksisi var, müşteri hizmetleri yok. Destek kaydı açıyorsunuz.
Fakat iç tesisatınızda bir sıkıntı yoksa bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Benim iç tesisatım iyi ve şu anda 95 TL'ye 75 Mbps paketini kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yaşamadım.
İç tesisatımızın nasıl olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

Hocam sorun modem ADSL ne yapca mı bilmiyorum yani VDSL modem alınır mı falan.

İç tesisatımızın nasıl olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

Sen müşteri hizmetlerini aradığın zaman sana paket bilgisi verecekler. Eğer ADSL modem kullanıyorsan sana tarifeye ek modem önerecekler. Ben 50Mbps download 8Mbps upload pakete modem de 5TL ekstra fiyatla 105TL ödüyorum. Yani aradığın zaman sana bunu hakkında bilgi verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı