ISS önerisi

Daha önce bu iki firmayı kullandınız mı tecrubeleriniz neler ?
Ben kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum. 75 mbpslik paketten 78 mbps alıyorum. Verebildiklerini veriyorlar. 1 2 ay oldu sadece bir kereye mahsus gecenin 4 ünde 1 saatliğine gidip geldi. Başka sıkıntım olmadı. He bu arada söylemeyi unuttum Türknet kullanıyorum.

Sanırım Kablonet altyapımı desteklemiyor anlamadığım bir biçimde.

Ankara'da yaşıyorum.

Altyapı sorgulaması yapabilirmiyim sitesinden ?
Doğrudur Kablonet her yerde yok benim de alt sokakta var. KabloNet desteklemiyorsa yukarda arkadaş Netspeed demiş o da güzel firma.

Hocam NetSpeed'te şansınız varsa iyi hizmet alırsınız. Çoğu insan ping ve lag problemlerinden şikayetçi sunucuları kötü.
Mevcut internetim de kötü ve pek oyun oynamıyorum. O yüzden sırf ucuz ve sözleşme olmadığı için geçiş yapıyorum. Beğenmezsem çıkarım zaten.

Eve kadar fiber desteği varsa Superonline olabilir? TurkNet Türk Telekom ile aynı altyapıyı kullandığından bir fark olmayacaktır kalite açısından. (Eğer sizin adresiniz çok özel TurkNet altyapısına sahip değilse :D )

Benim altyapımda Türk Telekom fakat TurkNet kullanıyorum ve 65 indirme 8 yükleme hızım var. Önceden 12'ye 1 kullanıyordum.

Eve kadar fiber desteği varsa Superonline olabilir? TurkNet Türk Telekom ile aynı altyapıyı kullandığından bir fark olmayacaktır kalite açısından. (Eğer sizin adresiniz çok özel TurkNet altyapısına sahip değilse :D )
Eve kadar fiber ise TürkNet'i tavsiye edebilirim. Hem uygun hem de modem kira ücreti almıyorlar. Fiyat performans olsun, ping vb. önemli değil diyorsan Netspeed, hizmet, ping kalitem iyi olsun diyoraan Millenicom tavsiye edebilirim.
Eve kadar fiber olup olmadığını nasıl anlayabilirim ?

Bütçe bakımından en uygun olanı ne sizce?

Bu tamamen aldığınız pakete göre de değişiyor ancak en iyi fiyat performans TurkNet'te gibi duruyor. (100mbps 85tl olan paket için konuşuyorum.)

Eve kadar fiber olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Benim altyapımda Türk Telekom fakat TurkNet kullanıyorum ve 65 indirme 8 yükleme hızım var. Önceden 12'ye 1 kullanıyordum.

Kullandığınız paket kaynaklı da olabilir. Türk Telekom'daki paketiniz 16Mbps üstünde miydi? Tabii ki altyapıdan altyapıya da değişiyor bu durum.

Geri
Yukarı