ISS Önerisi

Türknet öneren çok olmuş. Şunu söylemeden geçemeyeceğim. Kesinlikle bir sorun yaşadığınızda muhattap olabileceğiniz biri olmuyor. Sadece yeni abonelerle konuşuyorlar. Ben kullandığımda böyleydi. 2019 ve 2020'nin ilk ayları yani.

TurkNet öneren çok olmuş. Şunu söylemeden geçemeyeceğim. Kesinlikle bir sorun yaşadığınızda muhatap olabileceğiniz biri olmuyor. Sadece yeni abonelerle konuşuyorlar. Ben kullandığımda böyleydi. 2019 ve 2020'nin ilk ayları yani.

Memnun kaldın mı peki? Biraz deneyimlerini alatabilirimsin? Kaç günde bağladılar? Ve hangi altyapı ile hangi paleti kullandın? Şu an ne kullanıyorsun? Ben de TurkNet geçmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum.

Memnun kaldın mı peki? Biraz deneyimlerini alatabilirimsin? Kaç günde bağladılar? Ve hangi altyapı ile hangi paleti kullandın? Şu an ne kullanıyorsun? Ben de TurkNet geçmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum.
Memnun kalmadım fakat durum biraz farklı. Binadaki tesisat berbattı. Bu yüzden verim alamadım. Tek söyleyebileceğim şey müşteri hizmetleri çok kötü. Hız olarak iyi olabilir kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Sitelerinde Steam'de 2. olduklarını ve Netflix'te 1. olduklarını yayınladıklarına kendilerine güveniyorlar.

Bu arkadaşlar gibi yorum yapanları okumayın bile. Bu arkadaşlar sorun yaşadı diye senin sorun yaşayacağın anlamına gelmez. Her altyapının her santralin kalitesi ve eleman ahlakı farklıdır.
Sadece iyi yorumlar okunur değil mi hocam?
Ben şuan kullandığım firmanın nasıl olduğunu söyledim ve yalan değil. Eğer sadece sizin dediğiniz gibi her zaman iyi yorumlara bakılsaydı zaten kötü firma diye bir şey olmazdı. İnsanları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. Hem kaldı ki TTnet Türkiye'nin çoğu noktasında böyle.

Sadece iyi yorumlar okunur değil mi hocam?
Ben şu an kullandığım firmanın nasıl olduğunu söyledim ve yalan değil. Eğer sadece sizin dediğiniz gibi her zaman iyi yorumlara bakılsaydı zaten kötü firma diye bir şey olmazdı. İnsanları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. Hem kaldı ki TTNET Türkiye'nin çoğu noktasında böyle.

Türkiye'nin çoğu noktasında böyle diye bu arkadaşın sorun yaşayacağı anlamına mı geliyor?
Kişisel sorunlarınızı, yaşadıklarınızı ve deneyimlerinizi paylaşmakta özgürsünüz ama birine almayın demek bambaşka bir durum. Konu sahibinin hat değerleri hakkında, hangi altyapıya sahip olduğu hakkında fikriniz yok buna rağmen sizi eleştirdiğim için yanlış yönlendirme yapan bensem bunu kabul ediyorum çok güzel yardımcı oldunuz konu sahibine.

Türkiye'nin çoğu noktasında böyle diye bu arkadaşın sorun yaşayacağı anlamına mı geliyor?
Kişisel sorunlarınızı, yaşadıklarınızı ve deneyimlerinizi paylaşmakta özgürsünüz ama birine almayın demek bambaşka bir durum. Konu sahibinin hat değerleri hakkında, hangi altyapıya sahip olduğu hakkında fikriniz yok buna rağmen sizi eleştirdiğim için yanlış yönlendirme yapan bensem bunu kabul ediyorum çok güzel yardımcı oldunuz konu sahibine.
Ben sizi eleştirmiyorum, haklısınız almayın diyemem fakat ben yaşadığım bu (zorunlu) acı tecrübem ile söyledim sonuna kadar haklısınız.

Geri
Yukarı