ISS önerisi

TurkNet tercih edeceğim sanırım. Teşekkürler önerileriniz için.

Dostum şimdi başvuru yaptım her şeyi hallettim kimlik fotoğrafı da yükledim şimdi abonelik belgelerinizi düzeltin diyor sözleşmenin son sayfasını yazdırıp gelen görevliye verin diyor şimdi gidip onu mu çıkartacağım yoksa bir şey yapmama gerek yok mu?

Benim zamanımda belgeleri mail atmışlardı bana ben doldurup anlaşmalı oldukları kargoyla göndermiştim, şu an nasıl işliyor süreç bir bilgim yok üzgünüm arayıp sorarsanız daha iyi olur.

Benim zamanımda belgeleri mail atmışlardı bana ben doldurup anlaşmalı oldukları kargoyla göndermiştim, şu an nasıl işliyor süreç bir bilgim yok üzgünüm arayıp sorarsanız daha iyi olur.

Bana sözleşmeyi attılar sözleşmenin ilk sayfasında sözleşmeyi çıktı alıp doldurun evinize kuryemiz gelip sizden teslim alacak yazıyor. Ama TurkNet YouTube kanalında siz sadece başvuru yapıp kimlik fotoğrafınızı bize yollayın gerisini biz halledeceğiz diyor.

Bana sözleşmeyi attılar sözleşmenin ilk sayfasında sözleşmeyi çıktı alıp doldurun evinize kuryemiz gelip sizden teslim alacak yazıyor. Ama TurkNet YouTube kanalında siz sadece başvuru yapıp kimlik fotoğrafınızı bize yollayın gerisini biz halledeceğiz diyor.

Güncel dediğine uy sen doldur formu anlaşmalı kargoları gelip alır evinden.

Turknet, Millenicom önerebilirim. Uygun fiyata, kaliteli hız veren firmalar.

TurkNet, Millenicom önerebilirim. Uygun fiyata, kaliteli hız veren firmalar.

TurkNet başvurusu yaptım. Bilgin varsa yukarıda sorduğum soruya cevap verebilir misin?
TurkNet başvurusu yapalı tam 15 gün oldu. Başvuru yaptıktan 1 hafta sonra kurulum görevlisi geldi. Bina içindeki fiber kutusundan daireye kablo çekilmesi gerektiği söyledi. Ben yapamam bir usta çağırın daha sonra beni arayın ben yine gelirim dedi ve kablo bırakıp gitti. Daha sonra biz cumartesi günü görevliyi tekrar aradık pazartesi gelirim dedi. Pazartesi günü bizi aradı ve başvurunuz sisteme düşmemiş dedi. TurkNet ile iletişime geçtik şikayet ettik ve 1 hafta içinde kuracaklarını söylediler. Kısacası 2 haftadır kuramadılar interneti yarın da gelen giden olmazsa iptal edeceğim başvurumu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı