ISS önerisi

Hocam sizin kararınız ben kullandığım için geçilir diyorum 15 gündür sorun olmadı olmaz büyük ihtimallede dediğim gibi TT de neyse o azıcık ping düştü o kadar. Geçerken referans kodu isterseniz bu konumda mevcut.

Hocam 24 Mbps'ye 100 küsur vereceğime 100Mbps internete 130 veririm yani ve taahhütsüz.

Daha 1-2 gün önce TurkNet'ten bıkan illah eden gördüm fakat ben aşırı memnunum dostum yani benim iyi dediğim şirkette başkası sövüyor denemen gerek ben memnun oldugum için sana da TurkNet önercem 100Mbps destekliyorsa geç derim.

Netspeed iyi güzelde sorun olduğunda artık TT ekibini yönlendirecekleri zaman sorun evdeyse 100 liranızı alırız demeye başladılar sözleşmeye göre para talep etmemesi lazım firmanın gelen telekom teknisyenine söylediğimde öyle beleşten para kazanmak yok dedi sorunu dışarıdan gösterdi.

Daha 1-2 gün önce TurkNet'ten bıkan illah eden gördüm fakat ben aşırı memnunum dostum yani benim iyi dediğim şirkette başkası sövüyor denemen gerek ben memnun oldugum için sana da TurkNet önercem 100Mbps destekliyorsa geç derim.

Hocam 170 lira ve Netspeed 130 lira 40 lira fark oynuyor o yüzden yoksa her ikisi de olur

Geri
Yukarı