ISS önerisi

Eğer istersen referans kodu verebilirim. 10TL indirimden faydalanırız ikimizde.

Sanırım forumda önermek yasak.
Neden hocam anlamadım, hiçbir şey soramıyorum, ben başvurdum 6 gün oldu hiçbir bilgi alamıyorum adını yazamadığım için?

NetSpeed veya Millenicom'a bakabilirsiniz. Geçmek istediğiniz sağlayıcıya fiyatların ne zamana kadar geçerli olduğunu sorunuz.

Konuyu inceleyin:
Anlaşıldı hocam, sonuç olarak ben başvurdum bunları bilmeden ama kötü bir ISS mi acaba?

Son düzenleme:
Netspeed'e geçmeye karar verdim.

Konu içerisinde referans kodu mevcut. Mesajınızı bildirdim.

Konu içerisinde referans kodu mevcut. Mesajınızı bildirdim.

Daha önce benim de ISS konumda referans kodları havada uçuştu kimse de bir şey demedi?

Neden hocam anlamadım, hiçbir şey soramıyorum, ben başvurdum 6 gün oldu hiçbir bilgi alamıyorum adını yazamadığım için?

Anlaşıldı hocam, sonuç olarak ben başvurdum bunları bilmeden ama kötü bir ISS mi acaba?
Yeni firma sanırım bilmiyorum. O kadar ucuz olup herhangi bir bilgiye ulaşamamak benim açımdan sıkıntılı bir durum o yüzden hiç o topa girmedim.

Daha önce benim de ISS konumda referans kodları havada uçuştu kimse de bir şey demedi?

Yeni firma sanırım bilmiyorum. O kadar ucuz olup herhangi bir bilgiye ulaşamamak benim açımdan sıkıntılı bir durum o yüzden hiç o topa girmedim.
Bırak hocam bu arkadaş böyle sadece ref kodlarını repliyor sanki kimseye istemeden spam yazıyoruz herkese yararlı oluyoruz

Bilmiyorum, daha önce pek araştırmadım bu ISS'yi. Vadedilen hizmeti veriyor ve müşteri hizmetleri yeterli düzeyde geliyorsa iyi bir ISS'dir, vadedileni vermiyor ve müşteri hizmetleri yeterli düzeyde değilse kötü bir ISS'dir.

Bilmiyorum, daha önce pek araştırmadım bu ISS'yi. Vadedilen hizmeti veriyor ve müşteri hizmetleri yeterli düzeyde geliyorsa iyi bir ISS'dir, vadedileni vermiyor ve müşteri hizmetleri yeterli düzeyde değilse kötü bir ISS'dir.
Müşteri hizmetleri çok iyi, her aradığımda 2-3 dakika içerisinde kolayca ulaşıyorum, internet hızını geldiği zaman göreceğiz bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı