ISS Önerisi

Sorumu düzgün bir şekilde okudunuz mu?

Paketlerdeki hızlar şu an kullandığımın altında, bana 75Mbps lazım.

Siz de okumadınız sanırım. Normal bir paket alıp daha sonra telefon ile müşteri hizmetlerini ararsanız alt yapınızın desteklediği kadar hıza anında çıkartıyorlar. Yani yine siz 70-75 Mbps falan kullanabileceksiniz. 12 Mbps kullanırken hattım ve alt yapım 16 Mbps desteklediğini öğrendim ve anında 16 Mbps olarak güncellemişlerdi.

Siz de okumadınız sanırım. Normal bir paket alıp daha sonra telefon ile müşteri hizmetlerini ararsanız alt yapınızın desteklediği kadar hıza anında çıkartıyorlar. Yani yine siz 70-75 Mbps falan kullanabileceksiniz. 12 Mbps kullanırken hattım ve alt yapım 16 Mbps desteklediğini öğrendim ve anında 16 Mbps olarak güncellemişlerdi.
TTNET'de öyle olmuyor, 35'den 50'ye yükselteyim dedim 10 TL dediler 25 TL arttı, alırken istediğim paketi almam gerekli.

Mümkünse PUBG veya R6'da deneyebilir misiniz?
Pubg mobile 20 ile 50 arası.

Screenshot_20200218-031816.jpg

Millenicom'u tavsiye etmem. Turknet ve Netspeed daha başarılı diyebilirim.
Müşteri Hizmetleri+
Bağlantı Sorunu çözüm hızı+
Download ve Upload hız tanımlamaları+
Fiyat/Performans +

Altyapıma baktığımda Max 85Mbps desteklediğini görüyorum, ama hangi ISS'yi tercih edeceğime karar veremedim. TurkNet çok avantajlı gözüküyor 85 TL'ye 75Mbps verebileceklerini söylüyorlar, diğer sağlayıcılar ile iletişime geçmedim ama tavsiyelerinize açığım. TTNET ve Turkcell hariç.

TurkNet. Daha önce TT ve D-Smart kullandım ve şuan sadece TurkNet´ten memnunum.

Türknet'ten memnun kalan insanları görünce şaşırıyorum doğrusu. Adamlar sadece seni abone yapana kadar yanındalar ilgililer. Abone yaptıktan sonra iş değişiyor o konuştuğun kişileri daha bulamıyorsun. Sürekli telefonda bekletiyorlar bir Allahın kulu çıkmıyor telefona robot yönlendiriyorlar. Çok sıkıntılı bir ISS. Düşünsenize bir sorun yaşadınız ve türknet ile olan aboneliğizi kapattıracaksınız. Düşüncesi bile korkunç :) Ayrıca bu adamlar abone olduğun halde interneti bağlamayıp bu yüzden abonelikten çıkmak isteyen müşteriye bile fatura çıkaran insanlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı