İstanbul Tuzla'da TurkNet Nasıldır?

Altyapıyı sorgulattım sitesinden, 83 Mbps download 8 Mbps upload çıktı. Bu hızları alabilir miyim yoksa ayrıyeten oturduğum sitenin yöneticilerine altyapıyı sormalı mıyım?
Alabilirsiniz. Yalnız eğer bütün site olarak bir fiber altyapı talep dilekçesi verirseniz TT bölge müdürlüğüne, belki ileride size fiber de çekilebilir. Şansınızı denemenizi tavsiye ederim. Dilekçeyi gidip teslim etmeden Ümit Önal'a mail atarak da şansınızı deneyebilirsiniz.

Altyapıyı sorgulattım sitesinden, 83 Mbps download 8 Mbps upload çıktı. Bu hızları alabilir miyim yoksa ayrıyeten oturduğum sitenin yöneticilerine altyapıyı sormalı mıyım?

Evet, bu Türk Telekom gerçekten de çok kötü ayda 80 TL veriyordum 24 ay taahhütlü bir de. Ve işin en kötüsü 16 Mbps internet sundular ama alabildiğim hız 7 Mbps. TurkNet'e geçeceğim muhtemelen, umarım sorun çıkmaz. (Bu arada verdiğiniz cevaplar için teşekkürler, kusura bakmayın hemen geri yanıt veremedim burada konu açtığımı unutup bir yere gitmiştim)
Geçeceksen bir şekilde ulaş bana donanımhaberden kotorelli kullanıcı adı.

Şu an TurkNet kullanıyorum yaklaşık 3 ay gibi bir süre olmuştur bu süreçte 1 gün internet yavaşlamasıyla karşılaştım internet sitelerinden bilet açtıgımdan 2 3 saat sonra düzelmişti. İstanbul'da yaşıyorsan bir sıkıntı olabilcegini düşünmüyorum rahatlıkla geçebilirsin.
TurkNet'e geçmeyi düşünüyorsan sorunu bana her türlü sorabilirsin.

Evet, bu Türk Telekom gerçekten de çok kötü ayda 80 TL veriyordum 24 ay taahhütlü bir de. Ve işin en kötüsü 16 Mbps internet sundular ama alabildiğim hız 7 Mbps. TurkNet'e geçeceğim muhtemelen, umarım sorun çıkmaz. (Bu arada verdiğiniz cevaplar için teşekkürler, kusura bakmayın hemen geri yanıt veremedim burada konu açtığımı unutup bir yere gitmiştim)
75-80 mbps arası alırsın, kesinlikle geç, bu fiyata bulamazsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı