İstanbul'da pitbull saldırısı!

Erlik sokak köpeği ve pitbull olayını falan şu videoda bayağı iyi anlatıyor. Bu çözümler uygulansa cidden medeni bir toplum olacağız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu canavarı halen daha besleyenleri hastaneye yatırmak gerekiyor kesinlikle! Sokak köpeklerine tapanlar yüzünden kaç çocuk kaç insan hayatını kaybetti yetmiyor bir de bu pitbull denen yaratığı besleyenler yüzünden insanlar yaralanıyor. O kadar köpek ırkı varken bir insan neden bu sabıkalı hayvanı besler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Köpekler rahatlıkla ciddi bir şekilde koparabilir orayı bence ağzının herhangi bir yerinde bir kaşınma falan olabilir bilmiyorum bir öneri.

Saçma sapan "ormana bırakalım o zaman" muhabbetine de hiç girmeyin, köpekler istese dahi öyle avlanamaz.
Zaten bende ormana bırakılmamalı dedim düzgün okursanız.
Ekstra olarak köpekler şehirlerin olmadığı zamanlardada vardı. Sonuç olarak insanların şehirleşmeye başlamasıyla mucizevi bir şekilde ortaya çıkmadı bu hayvanlar. Ve insanların yardımı olmadan da hayatta kalabilmişler ki şuan günümüze kadar ulaşmışlar. Bu hayvanların belli bir avlanma içgidüsü var ne sanıyorsun sen ezelden beri mamayla ya da çöplerden beslendiklerini mi?
En basitinden örnek vermek gerekirse tavuk ve tavuk yumurtası yiyebiliyorlar.

Kotu kopek yoktur kotu sahip vardır bunu eğiten ve sokağa salan adamın aklında şüpeh ederim.

Yahu anladık kötü sahip var da ben bu köpeği düzgün bir şekilde eğiten normal insan görmedim. Genel olarak eğitenler tecrübeli insanlar oluyor.

Zaten bende ormana bırakılmamalı dedim düzgün okursanız.
Ekstra olarak köpekler şehirlerin olmadığı zamanlardada vardı. Sonuç olarak insanların şehirleşmeye başlamasıyla mucizevi bir şekilde ortaya çıkmadı bu hayvanlar. Ve insanların yardımı olmadan da hayatta kalabilmişler ki şuan günümüze kadar ulaşmışlar. Bu hayvanların belli bir avlanma içgidüsü var ne sanıyorsun sen ezelden beri mamayla ya da çöplerden beslendiklerini mi?
En basitinden örnek vermek gerekirse tavuk ve tavuk yumurtası yiyebiliyorlar.
Köpekler kurt idi ama neyse... Günümüzde ki ilk köpek bile bozkurt dalından gelmiştir.

Köpekler kurt idi ama neyse... Günümüzde ki ilk köpek bile bozkurt dalından gelmiştir.
Ben anlamıyorum neden çok bağımsız cevaplar yüzünden beni etiketleyip duruyorsun.
Kurt idi veya değildi demiyorum. Sonuç olarak bu hayvanların kökeninde avlanma içgüdüsü var. İnsan nüfusunun ve populasyonunun artışı ile bize bağımlı hale gelmişler.
Ki ben zaten hayvanlar sokaklarda bağımsız gezsinler demiyorum. İnsancıl yöntemlerle kısırlaştırma yapılmalı diyorum.
Benim desteklemediğim kısım herşeyin suçlusunun köpeklermiş gibi davranılıp köpeklerin veya kedilerin hepsini katletme düşüncesi.

Ben anlamıyorum neden çok bağımsız cevaplar yüzünden beni etiketleyip duruyorsun.
Kurt idi veya değildi demiyorum. Sonuç olarak bu hayvanların kökeninde avlanma içgüdüsü var. İnsan nüfusunun ve populasyonunun artışı ile bize bağımlı hale gelmişler.
Ki ben zaten hayvanlar sokaklarda bağımsız gezsinler demiyorum. İnsancıl yöntemlerle kısırlaştırma yapılmalı diyorum.
Benim desteklemediğim kısım herşeyin suçlusunun köpeklermiş gibi davranılıp köpeklerin veya kedilerin hepsini katletme düşüncesi.
Avlanma içgüdüsü falan yok... Nereden çıkarıyorsun bunları? Katletmeye gerek yok zaten, AB'nin barınak için verdiği yüzbinlerce euro yenilmese iş tamam olacak.

Geri
Yukarı