İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz şeylere iyi kötü sahip misiniz?

Sahip olduğunuz şeylerden memnun musunuz ?

• Telefonumdan memnunum çok iyi

Oy: 7 17,9%
  • Sistemim bana yetiyor. Her işimi görüyor ve istediğim oyunları oynatıyor

Oy: 15 38,5%
  • PS4/PS5/Xbox sahibiyim keyifim gıcır

Oy: 2 5,1%
  • Hiç bir şeyim yok

Oy: 7 17,9%
  • Buna da şükür

Oy: 18 46,2%
  • Başka şeyler var istediğim(Belirtiniz)

Oy: 11 28,2%

• Oy verenlerin toplamı
    39

166770

Kilopat
Makaleler
5
Merak ettiğim bir konu. Sosyal üyeleri genellikle. Telefon, bilgisayar, oyun konsolu istiyor ve hayal kuruyor. Forumun %95'de iyi kötü bir sistem, oyun konsolu, telefon var. Siz şu an sahip olduklarınızdan memnun musunuz? Anket de koydum. İsteyen anket ile cevap verebilir.

APU bilgisayar bile fena olmazdı. Fakat asıl istediğim şey iyi bir insan olmak ve buna çalışıyorum.

Sistemim 10 yıl öncesi için en üst seviye. Bugün için en kötü oyunlarda bile 25 fps :) O da en düşük grafiklerde. Yeni bir sistem isterdim.
Telefon olarak Allah var işimi çok iyi görüyor. Aslında eski bir telefonum vardı ama anneminkinin ekranını kırmıştım babam yenisini aldı anneme. Eski telefonu da yaptırıp bana verdi :D
PS, XBox gibi şeylere hiç sahip olmadım. Atari bile.
Onlardan isterdim bi PS5 fena mı olurdu :D 4K televizyon da var :p

Oynamayı hayal ettiğim oyunları oynayabildiğim iyi kötü bir bilgisayarım var.
Ama asıl hayallerimden çok uzağım :(

Sistemim bana yetiyor, GTA V, CS:GO, The Long Dark gibi oyunları sorunsuz oynattığı için işimi görüyor, fazlasına pek gerek yok. Telefonum da işimi görüyor. Sadece haber takip etmek, iletişim ve dizi için kullanıyorum.

Allah'a şükürler olsun, istediğim bütün oyunları oynatabilecek bir Laptopum var. Daha telefon alamdım ama A51 almayı düşünüyorum, bana yeter. Umarım herkesin istediği şeyler gerçek olur.

Şu anlık telefonumdan çok memnunum, bilgisayarım idare ediyor. Ama insanoğlu işte hep en iyisini istiyor. Yaz aylarında kendi biriktirdiğim ve biriktireceğim paralarla yeni bir sistem ve konsol almayı düşünüyorum. Umarım alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı