İtemsatış bakiye blokesi sonrası bakiyeyi nasıl çekebilirim?

Eski Anakart

Centipat
İtemsatış bakiyem bloke edildi paramı sadece kendi banka hesabıma çekebilirmişim öyle dediler ne kadar doğru bilmiyorum ben kimlik doğrulaması yapmak istemiyorum bu bakiyeyi nasıl çekebilirim? Başka birinin banka hesabını girsem olmaz mı?

1111.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İtemsatış bakiyem bloke edildi paramı sadece kendi banka hesabıma çekebilirmişim öyle dediler ne kadar doğru bilmiyorum ben kimlik doğrulaması yapmak istemiyorum bu bakiyeyi nasıl çekebilirim? Başka birinin banka hesabını girsem olmaz mı?

Eki Görüntüle 2019555

Çalıntı öge falan mı sattıyorsun neden kendi kimlik bilgilerini kullanmak istemiyorsun.

Eki Görüntüle 2019555
Desteğe yazın hocam yardımcı olacaklardır. Belki kendi adınıza olan hesaba çekmek zorunda olabilirsiniz ama sanmıyorum.

Çalıntı öge falan mı sattıyorsun neden kendi kimlik bilgilerini kullanmak istemiyorsun.
Hocam ben girmiştim ama pişmanım. Sonuç olarak ne kadar internette sızmışda olsa yinede kendi TC’mi biryere girince güvende hissetmiyorum.

Desteğe yazın hocam yardımcı olacaklardır. Belki kendi adınıza olan hesaba çekmek zorunda olabilirsiniz ama sanmıyorum.

Hocam ben girmiştim ama pişmanım. Sonuç olarak ne kadar internette sızmışda olsa yine de kendi T.C.'mi bir yere girince güvende hissetmiyorum.

İtemsatış kimlik bilgilerinizi kimse ile paylaşmaz ve devletten onaylı zaten bu sistem. Siz bilgileri girdiğinizde nvi datalarından kontrol ediliyor yanlışsa hesabınız onaylanmıyor ve büyük ihtimal bu arkadaş çalıntı öge satışı yaptığı için kimlik bilgisi girmek istemiyor(kendi tahminim)

İtemsatış kimlik bilgilerinizi kimse ile paylaşmaz ve devletten onaylı zaten bu sistem. Siz bilgileri girdiğinizde nvi datalarından kontrol ediliyor yanlışsa hesabınız onaylanmıyor ve büyük ihtimal bu arkadaş çalıntı öge satışı yaptığı için kimlik bilgisi girmek istemiyor(kendi tahminim)
Biliyorum hocam dediğim gibi girmiştim bende ama hoşlanmıyorum girerken bide site altyapısı çok güvenilir gelmiyor en ufak saldırıda patlarmış gibi geliyor. Hatta bir kaç ay önce olmuştu tüm sohbetler silinmişti galiba o yüzden zarardayım biraz.

Biliyorum hocam dediğim gibi girmiştim bende ama hoşlanmıyorum girerken bir de site altyapısı çok güvenilir gelmiyor en ufak saldırıda patlarmış gibi geliyor. Hatta birkaç ay önce olmuştu tüm sohbetler silinmişti galiba o yüzden zarardayım biraz.

Cloudflare altyapısı kullanıyorlar kolay kolay patlatılamaz zaten bedava panellerde kimlik bilgilerimiz geziyor.

Bende kendimi güvende hissetmiyorum (çalıntı felan değil) fotoğrafımla kimlik bilgilerini istiyorlar ben vermek istemiyorum. Paparanın ibanına aktarsam gelir mi ?

Geri
Yukarı