İtemsatış'ı nereye şikayet edebilirim?

Adam hala kendini savunuyor G2A 2800 dolarlık hesap sattık 2.5 hafta bekledim adam hem üslubu hem de bu tavırlarını savunuyor komik.

Saçmalamayın dava falan, İtemSatış haklı çıkar. Bir sürü sözleşme kabul ediyorsunuz kayıt olurken, hiç okudunuz mu?
İtemSatış'ta kontrol işlemlerinden dolayı 14 güne kadar uzayabileceği yazılmış. Hem mağaza üyesi değilsin hem de hesabında fotoğraflı kimlik onayını yapmadığını düşünüyorum, bu sebepten dolayı uzayabilir tabii ki. Sen Discord'dan yetkilileri oyaladıkça, kaba dille konuştukça sorununu bile bile uzatırlar. Kendi üslubunu görmezden gelip yetkilinin üslubunu resimde çizerek gösteriyorsun.

Ben mağaza üyesiyim ve kimliğimi fotoğraflı şekilde onayladım. Benim bankaya para çekim taleplerim hafta içi 10:30 - 16:00 arasında yaparsam aynı gün, 16:00 sonrasında yaparsam ertesi gün geliyor. Hafta sonu yaparsam da, Pazartesi gün içerisinde geliyor.

Tüketici hakem heyetine şikayet edebilirsin online olarak, itemsatış teslimatı gerçekleştirmeyen birinin satışını onaylayıp paramı alıp geri vermemişti.

Geri
Yukarı