İtemsatış'ta 10 TL'ye satılan God of War hesabı alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önceden forumda bu hesapların satışı yasak değildi, bir arkadaştan birkaç oyun almıştım hesaplar patlayınca o oyunun olduğu yeni hesap veya yoksa değerinde bir oyunun olduğu başka bir hesap veriyordu. Ancak ben GeForce NOW'da hiç denemedim, normal Steam'de bile bazen sıkıntı çıkıyordu orada sıkıntı çıkmaması zor görünüyor.

Arkadaşlar merhaba, God of War almak istiyordum ancak oyunu almaktansa 10 liraya hesabını almak istedim. Bu hesapların güvenilir olmadığını biliyorum, tek derdim GeForce NOW üzerinden bu oyunu oynamak. Bu hesap alınır mı? Daha önce alan oldu mu? Ne kadar bir süre götürür bu hesaplar? Hesabı GeForce NOW'a bağlayıp oynayacağım da sanırsam bir sorun olmaz. Hesabı aldığımı varsayalım, ne kadar sürede teslim ediliyor?

Hocam eğer offline girerseniz sıkıntı olmaz. Bu adamdan çok alışveriş yaptım. Ama şöyle bir şey var, garantisi bittiği gibi hesapları patlıyor genelde. Ama bence değer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer offline girerseniz sıkıntı olmaz. Bu adamdan çok alışveriş yaptım. Ama şöyle bir şey var, garantisi bittiği gibi hesapları patlıyor genelde. Ama bence değer.
Hocam adam ömür boyu garanti yazmış :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı