İthalatçı garantili telefon alınır mı?

Safsalak

Hectopat
Xiaomi Redmi 5 Plus almayı düşünüyorum ama ithalatçı garantili olduğu için tereddütte kaldım, biraz daha para ekleyip distribütör garantili Huawei P Smart mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alındığı yer düzgün bir yer olmalı. Satıcısı bilindik olmalı. Bunlara dikkat edilirse bir sorun çıkmaz.

İthalatçı garantisi normal TR garanti firmaları gibi hizmet veriyor. Aklınızda fazla bir soru işareti kalmasın.

Eğer telefonlarını 1-2 yıl temiz kullanıyorsan problem olmaz. Kronik problemleri olan bir telefon değil. Ayrıca eğer için rahat etmeyecekse fixpack alabilirsin.
Uzun bir süre kullanacağım en az 3 yıl.
Alındığı yer düzgün bir yer olmalı. Satıcısı bilindik olmalı. Bunlara dikkat edilirse bir sorun çıkmaz.

İthalatçı garantisi normal TR garanti firmaları gibi hizmet veriyor. Aklınızda fazla bir soru işareti kalmasın.
kvk garanti ile ilgili çok şikayet olduğunu fark ettim o yüzden tereddüt ettim.

Satıcı cepport

KVK şirketi TR garantili cihazları da onarıyor. TR garantisi bir cihaz alsanız yüksek ihtimalle yine KVK bakacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı