İtopya ASUS TUF X3 5700XT alınır mı?

mstf222

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Makina teknikeri
Merhabalar. İtopya'nin mağazasından hazır sistem almak istiyorum fakat alacağım sistemde ısınma sorunu olduğu söylenen ASUS TUF X3 5700XT ekran kartı kullanılmakta, İtopya revize edildiğini söylüyor acaba İtopya'dan yakın zamanda bu kartı veya attığım linkteki hazır sistemi alan biri bana yardımcı olabilir mi lütfen?

O sistem alınmaz.

Zaten mevcut 5700 XT de yenilenmiş sürümü değil. Yenilenmiş sürüm, ''Evo'' olarak geçiyor ve fan yaprakları değişik.

Ayrıca PowerBoost kasa ve PSU da o sistemin alınmaması adına başka bir sebep.

Yenilenmiş sürümü:

Revize edilmiş TUF kartlar alınır ama revize edilseydi EVO yazardı, bence bir daha arayıp sorun. Revize edilmediyse de hiç bulaşmayın.

O sistem alınmaz.

Zaten mevcut 5700 XT de yenilenmiş sürümü değil. Yenilenmiş sürüm, ''Evo'' olarak geçiyor ve fan yaprakları değişik.

Ayrıca PowerBoost kasa ve PSU da o sistemin alınmaması adına başka bir sebep.

Yenilenmiş sürümü:

İtopya'yı "çakal firma" sınıfına koymamıza az kaldı o zaman. Gerçi sizin yakın zaman önce bir konunuz da vardı. Unutmadım.

İtopya'yı "çakal firma" sınıfına koymamıza az kaldı o zaman. Gerçi sizin yakın zaman önce bir konunuz da vardı. Unutmadım.
+ Verdikleri kargo süresi sözünde durmuyorlar, insanları çıldırtıyorlar. Müşteri hizmetlerine zaten söyleyecek söz yok.

Ben gidip elden kendim hazırlatıp alacağım özellikle ısınma sorunu olur mu olursa iade etme konusunda ne yapabiliriz diye soracağım ve ses kaydı alacağım bir sorun olursa kanıt olsun gibisinden. Bu sistemden veya DA2 isimli donanım arşivinin sistemini yükseltip bu kartı İtopya'dan deneyimlemiş biri yok mu?
Kesinlikle o modeli almayın sorun yaşayan biri olarak soğutması daha iyi olan farklı bir modeli tercih edin derim.
Nasıl bir sorun yaşadınız anlatabilir misiniz ?

Ben gidip elden kendim hazırlatıp alacağım özellikle ısınma sorunu olur mu olursa iade etme konusunda ne yapabiliriz diye soracağım ve ses kaydı alacağım bir sorun olursa kanıt olsun gibisinden. Bu sistemden veya DA2 isimli donanım arşivinin sistemini yükseltip bu kartı İtopya'dan deneyimlemiş biri yok mu?

Nasıl bir sorun yaşadınız anlatabilir misiniz ?
sırf kasa soğutması sıkıntılıdır diye kasayı cougar panzer maxla değiştirdim ama imkansız soğumuyor o kadar 90 derecelerden aşağıyı zor görür mimarisel olarak sıkıntılı hiç bulaşma o ekran kartına ben 1500 liraya arkadaşıma satamadım tekrar alalı 3 ay filan oldu.

Sırf kasa soğutması sıkıntılıdır diye kasayı Cougar panzer Max'la değiştirdim ama imkansız soğumuyor o kadar 90 derecelerden aşağıyı zor görür mimarisel olarak sıkıntılı hiç bulaşma o ekran kartına ben 1500 liraya arkadaşıma satamadım tekrar alalı 3 ay falan oldu.

Azıcık daha fazla para verip kendim topladım. Sapphire Pulse 5700 XT aldım temmuz sıcağında 78'i geçmedi sorun yok şükür. Görüşün için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı