İtopya Bilgisayar garantiye garanti belgesi göndermeyi unuttum

deniz11223

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda İtopya bilgisayar üzerinden Gigabyte G24F-2 180 Hz monitörü aldım. Üründe 4 tane ölü piksel cıktıgı için müşteri hizmetleri ile iletişime geçip urünün değişim istediğimi belirterek Yurtiçi Kargo ile İtopya bilgisayara gönderdim. Lakin az önce fark ettim ki ürünün kullanma kılavuzu ve garanti belgesini dolabımda unutmuşum, yani kutuya koymamışım. Ürünü göndereli 2 gün oluyor seri no ile de garantisi kontrol edilebiliyor benim bildiğim. Garanti belgesi ve kullanma kılavuzunu göndermediğim için değişim süreci iptal olur mu?

Ben MSI servisine kaç kez laptop yolladım fişi PC'nin üstüne koyuyorum, belgeler kenarda kutu gibi bölmenin içerisinde. Hiç açıp bakmadıkları o kadar belli ki verdiğim gibi gidip geliyor. İçiniz rahat olsun

Ben MSI servisine kaç kez laptop yolladım fişi PC'nin üstüne koyuyorum, belgeler kenarda kutu gibi bölmenin içerisinde. Hiç açıp bakmadıkları o kadar belli ki verdiğim gibi gidip geliyor. İçiniz rahat olsun
Sağolun teşekkürler faturayı da gönderdim zaten ona bakıyorlar sadece diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı