İtopya Corsair HS60 Pro iade işlemi

teoman.t

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ürünü 25 Nisan'da aldım. Elime 2 3 gün sonra ulaştı ve sorunluydu, dip ses sorunu vardı ve sesler oyunda boğuk geliyordu. İadeye gönderdim, neredeyse 1 hafta UPS Kargo'nun gelip teslim almasını bekledim. Toplu taşıma yasağı olduğundan, en yakın şube yürüme mesafesi olmadığımdan kendim götüremedim.

Ürün servise gitti ve orada incelendi. Yaklaşık 2 hafta sonra bana aynı ürün sorun yok diye geri gönderildi. Kontrol ettiğimde boğuk ses olmadığını, dip ses olduğunu fark ettim ama bu sefer sadece ses gelirken dip ses oluyor. Mesela şarkı oynatınca en kısıkta anlaşılıyor ama şarkıyı durdurunca dip ses duruyor. Corsair'la iletişime geçtim, eğer oluşturabiliyorlarsa iade oluşmuyorsa farklı muadil bir kulaklık ile değişim isteyeceğim. Kulaklık bana geri geldiği andan beri UPS Kargo'yu çağırıyorum ve gelmiyorlar, çağrı kayıtlarımı siliyorlar.

Ayrıca şunu da belirteyim, kulaklığı ben bana nasıl gönderildiyse aynı koli ile bantlayıp gönderdim. Onlar bana ürünün paketi hasarlı geri gönderdiler (ilk servise gittiğinde). Nasıl göndereceğim? UPS Kargo gelmiyor adresime 10 gündür, her gün kayıt açıyorum ama ertesi gün siliniyor. Başka kargo ile göndermeye çalışsam 40 50TL kargo parası alıyorlar, İtopya da bunu karşılamıyor. Ne yapabilirim? Sizce Corsair iade talebi oluşturur mu? Warranty RMA'dan gönderdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir sonuç aldınız acaba?

Dostum en sonunda kulakligi geri gonderdim ve bana hasarli kutuyla geri geldi ben de videoya cekip mailden attim. Sonra biz email atmadiniz dendi sebebi de su musteri hizmetlerine ulasinca her danisman kendi mail adresine cekiyor ornegin ahmet@İtopya com gibi mail de o kisiye gitti zar zor kavga dovus attigimi kanitlayavildim ve iade ettim gercekten iskence gibiydi ucuz bile olsa almam daha oradan.

Dostum en sonunda kulakligi geri gonderdim ve bana hasarli kutuyla geri geldi ben de videoya cekip mailden attim. Sonra biz email atmadiniz dendi sebebi de su musteri hizmetlerine ulasinca her danisman kendi mail adresine cekiyor ornegin ahmet@İtopya com gibi mail de o kisiye gitti zar zor kavga dovus attigimi kanitlayavildim ve iade ettim gercekten iskence gibiydi ucuz bile olsa almam daha oradan.

Ben de aldığım bir Corsair kulaklığı kullanıp memnun olmadığım için iade etmek istedim mail attım onlara yolladım nasıl bir sonuç çıkacak bakalım beklemedeyim 20 iş günü falan diyorlar.

Ben de aldığım bir Corsair kulaklığı kullanıp memnun olmadığım için iade etmek istedim mail attım onlara yolladım nasıl bir sonuç çıkacak bakalım beklemedeyim 20 iş günü falan diyorlar.
20 gun iyi yine ben 1 1.5 ayda anca

Bir de musteri temsilcisine diyorum ki yakinda UPS yok cagiriyorum gelmiyorlar baska kargoyla gondersem olmaz mi diyorlar ki 14 gun gecmeden gonderin

20 gun iyi yine ben 1 1.5 ayda anca

Bir de musteri temsilcisine diyorum ki yakinda UPS yok cagiriyorum gelmiyorlar baska kargoyla gondersem olmaz mi diyorlar ki 14 gun gecmeden gonderin
20 iş günü zaten 1 aya tekabül ediyor.
Böyle şeylerde iade etmek yerine markaya gönderin daha rahat oluyor ve eğer yenilenmiş versiyonu veya avrupada satılan versiyon gönderiyorlar. Bende de olmuştu ben sadece fatura istemiştim satıcıdan.

20 iş günü zaten 1 aya tekabül ediyor.
Böyle şeylerde iade etmek yerine markaya gönderin daha rahat oluyor ve eğer yenilenmiş versiyonu veya Avrupa'da satılan versiyon gönderiyorlar. Bende de olmuştu ben sadece fatura istemiştim satıcıdan.

Bir daha asla İtopya'dan ekipman almam ozellikle kulaklık

20 gun iyi yine ben 1 1.5 ayda anca.

Bir de musteri temsilcisine diyorum ki yakinda UPS yok cagiriyorum gelmiyorlar baska kargoyla gondersem olmaz mi diyorlar ki 14 gun gecmeden gonderin.

1 - 1.5 ay ne ya ciddi misin? Corsair ile iletişime geçip durumu anlattım bir üst modelini HS55 Wireless yollamayı talep ettiler Corsair Void Elite stereo yerine ama kul hakkı olacağı için kabul etmek istemedim iade için İtopya'ya yolladım umarım çok yormazlar.

1 - 1.5 ay ne ya ciddi misin? Corsair ile iletişime geçip durumu anlattım bir üst modelini HS55 Wireless yollamayı talep ettiler Corsair Void Elite stereo yerine ama kul hakkı olacağı için kabul etmek istemedim iade için İtopya'ya yolladım umarım çok yormazlar.
Bunda kul hakkılık bir durum yok. Sen kimsenin hakkına girmemişsin hatta marka müşteri memnuniyeti korumak amacıyla üst model verebileceklerini söylemişler.

Bunda kul hakkılık bir durum yok. Sen kimsenin hakkına girmemişsin hatta marka müşteri memnuniyeti korumak amacıyla üst model verebileceklerini söylemişler.

Ne tavsiye edersiniz? İtopya'yla iletişime geçip ürünümü geri yollamalarını mı istemeliyim sizce? Çünkü bugün konuştuğumda 20 iş gününe kadar sürebileceğini belirttiler.

Geri
Yukarı