İtopya eksik para iadesi yaptı

gonzai

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar. 1 ay kadar önce aldığım bir ekranı bozuk çıkması sebebi ile iade ettim. Para iademi tam 1 ayda zar zor yaptılar. O ayrı bir mevzu. Şu anki konu, 2.192TL'ye aldığım monitörün para iadesini 2.177TL olarak tarafıma yaptılar. İadelerde herhangi yasal bir kesinti oluyor mu yoksa bu yaptıkları yanlış mı? Bilgisi olan var mı?

Not: Daha önce hepsiburada.com a aynı şekilde yaptığım iadeler kuruşu kuruşuna iade edilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturada yazan tutar iade edilir. Eğer faturanızda yazan ücret yatırılan ücret ise doğru işlem yapmışlar.

Satılan ürünlerin fiyatı borsa yüzünden değiştiği için size şu anki satılanın parasını vermezler siz ne kadara aldıysanız o kadar para verirler. Örnek siz 100 tl ye aldınız iade edeceğiniz zaman ürün 200 tl olmuş size 200 tl vermezler faturanızda ki parayı verirler.
Yazıyı dikkatli okursanız. 2192 TL'ye aldığım monitörü diyor arkadaş. Güncel fiyatından bahsetmemiş.

Ben bi ara başkalarının konusunu kendi konum zannedip cevaplıyodum:) Dalgınlık oluyor arada.
Mükemmel. 👏👏
Ben bi ara başkalarının konusunu kendi konum zannedip cevaplıyodum:) Dalgınlık oluyor arada.
Vay canına ne diyo bu?

hqdefault.jpg

Geri
Yukarı