İtopya iadeyi kabul etmiyor

Alpha Frozen

Hectopat
İtopya'dan ayın 9'unda mouse siparişi verdim ve 25'inde de iade talebi oluşturdum. Eğer 14 gün iade süresi ürün elimize ulaştığı anda başlıyorsa 2 ya da 3 gün kargo süresi desek tam zamanında iade talebi oluşturmuş oluyorum. İtopya'ya fatura ile beraber mail attığımda ürün arızalı ise iade yapabileceklerini söylediler. İade etme şansım yok mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: İade sebebi ürünün aldıktan sonra fiyatının düşmesi. Ben de iade edip tekrar alacaktım. Aşağıdaki arkadaş gibiler gelmeden önce söyleyeyim. Yoksa aşağıdaki arkadaşa kalsa her hafta İtopya'dan farklı ürünler deneyip iade edip başka bir ürün alıyorum.

unknown (1).png

Son düzenleme:
@HasanHSYN Bir akıllı benim diye düşünüyordum, olmadı maalesef. İtopya da gayet akıllıymış.
Son gün açmışsınız Red yemeniz normal.
Hocam 1-2 gün esneme olmuyor mu ya :D
Üründe herhangi bir sorun yoksa ve siz ramak kala iade ettiyseniz tabii ki kabul etmezler. Keşke bu kadar uzun süre beklemeseydiniz.
Hocam normalde iade etmeyecektim fakat aldıktan sonra fiyatı düşünce iade edip tekrar almayı düşünüyordum.

@HasanHSYN Bir akıllı benim diye düşünüyordum olmadı maalesef. İtopya da gayet akıllıymış.

Hocam 1-2 gün esneme olmuyor mu ya :D

Hocam normalde iade etmeyecektim fakat aldıktan sonra fiyatı düşünce iade edip tekrar almayı düşünüyordum.

Değişkenlik gösterir ama İtopya.

Amazon gibi bir satıcı olsa olurdu. Örneğin Prime üyeleri Amazon'dan aldıkları üründe 30 gün boyunca iade hakkına sahip 14 gün değil.

Amazon çok iyi ya 30 günden sonra bile iade alabiliyorsun hocam, bu arada ben sergen212 söyleme gereği duydum.

Geri
Yukarı