Trendyol iadeyi kabul etmiyor

Cagri061

Centipat
Daha fazla  
Trendyol üzerinden aldığım kulaklık kusurlu çıktı ve bana yetkili servisten rapor almam söylendi. Raporu aldım ve iade ettim fakat iademi kabul etmemişler. Sebebi ise raporda iadeye uygundur yazısı olmadığı için reddedilmiş. Dediler yetkili servisi aradım bizim raporumuz bu daha önce de çok iademiz oldu böyle bir sorun olmadı dediler ve 2 kez iadem red yeği için 3. kez reddedilirse bana ürünün depoda kalıcağı ve bana gönderilmeyeceğini söylediler. Ne yapacağımı şaşırdım ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba iyi akşamlar zamanında bende Trendyol'dan bir telefon sipariş etmiştim ve telefon bana ulaşırken teslimat aşamasında kırılmıştı. Bu yüzden bana geri para iadesi yapılmıştı ve dikkat ettiyseniz fotokopinizin üstünde ürünü satın aldığınız firmaya gönderin diyor onu deneyebilirsiniz aslında belki olumlu cevap alırsınız keşke ürünü açarken bir video çekseydiniz. Bir satıcı firmaya ulaşıp konuşun isterseniz umarım iade edebilirsiniz.

Merhaba iyi akşamlar zamanında bende Trendyol'dan bir telefon sipariş etmiştim ve telefon bana ulaşırken teslimat aşamasında kırılmıştı. Bu yüzden bana geri para iadesi yapılmıştı ve dikkat ettiyseniz fotokopinizin üstünde ürünü satın aldığınız firmaya gönderin diyor onu deneyebilirsiniz aslında belki olumlu cevap alırsınız keşke ürünü açarken bir video çekseydiniz. Bir satıcı firmaya ulaşıp konuşun isterseniz umarım iade edebilirsiniz.
Thh ye başvurdum satıcı ile tartıştık

Geri
Yukarı